رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

شرکت گاردنر دنور فنلاند ( Gardner Denver )، از شرکت های فعال در صنعت تهویه است که جدیدترین محصولات این صنعت را در سطح بین المللی تولید می کند. این شرکت تولید کننده تخصصی تجهیزات تهویه هوایی در دنیا است.

  عنوان شرکت: شرکت گاردنر دنور فنلاند

  فیلد کاری : 

تولید کننده تجهیزات صنایع برودتی و تهویه مطبوع

  محصولات : 

کمپرسورهای اسکرو

پمپ های سانتریفیوژی

پمپ خلا

بلوور

پمپ بلوئر

 شرکت گاردنر دنور فنلاند ( Gardner Denver )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Gardner Denver فنلاند است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت گاردنر دنور فنلاند


شرکت گاردنر دنور فنلاند ( Gardner Denver )، از شرکت های فعال در صنعت تهویه است که جدیدترین محصولات این صنعت را در سطح بین المللی تولید می کند. این شرکت تولید کننده تخصصی تجهیزات تهویه هوایی در دنیا است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت گاردنر دنور فنلاند


شرکت Gardner Denver فنلاند، در زمینه تجهیزات کنترل جریان فعال است که انواع تجهیزات مربوط به تهویه هوایی را تولید می کند.

گاردنر دنور در سال ۱۸۵۹ یعنی از ۱۵۰ سال قبل فعالیت صنعتی خود را آغاز کرده است. این شرکت از ابتدای فعالیت تاسیساتی خود درصدد تولید تجهیزاتی با راندمان بالا بوده است.

این شرکت از سال ۲۰۱۱ شرکت روبوسکی ایتالیا را خریداری کرده و به مجموعه خود اضافه کرده است.

سایت شرکت: www.gardnerdenver.com

صفحه معرفی شرکت روبوسکی ایتالیا ( Ruboschi ) در پرتال تاسیسات ویکی پی جی

Gardner Denver is a leading global provider of flow control technology, application expertise and support services to a diverse customer base through a family of trusted brands.

Founded more than 150 years ago, we focus on developing engineered solutions to our customers’ biggest operational challenges, with an emphasis on providing absolute reliability, increased efficiency and lower energy expenditures wherever possible.

آشنایی با محصولات شرکت گاردنر دنور فنلاند


برخی از محصولات شرکت Gardner Denver فنلاند به شرح زیر ارائه شده اند:

کمپرسورهای اسکرو

پمپ های سانتریفیوژی

پمپ خلا

بلوور

پمپ بلوئر

پمپ بلوئر(دمنده) در صنایع مختلف (آب و فاضلاب ، صنعتی ، کشاورزی و …. ) به کار می رود این پمپ ها دومحور بوده که هر محور دوپره یا سه پره می تواند باشد ازمزیت های این پمپ هوادهی با حجم بالا است.

 

گالری تصاویر شرکت گاردنر دنور فنلاندتازه های تولیدی شرکت گاردنر دنور فنلاند

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی