رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۵ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 15 June

شرکت لوا آلمان ( Lewa )

شرکت لوا آلمان ( Lewa )، در زمینه تولید پمپ های تزریقی و تجهیزات مربوط به آن مثل دوزینگ پمپ، پمپ سانتریفیوژ و پمپ های دیافراگمی فعالیت دارد.

  عنوان شرکت: شرکت لوا آلمان

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع پمپ

  محصولات : 

پمپ تزریقی

پمپ دیافراگمی

پمپ سانتریفیوژی

 شرکت لوا آلمان ( Lewa )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Lewa آلمان است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت لوا آلمان


شرکت لوا آلمان ( Lewa )، در زمینه تولید پمپ های تزریقی و تجهیزات مربوط به آن مثل دوزینگ پمپ، پمپ سانتریفیوژ و پمپ های دیافراگمی فعالیت دارد.

 

تاریخچه و سوابق شرکت لوا آلمان


شرکت Lewa آلمان ، یکی از شرکت های فعال در زمینه سیستم های تزریق مواد شیمیایی یکی از با کیفیت ترین تولید کنندگان پمپ های تزریق است.

این کمپانی از سال ۱۹۵۲ در این این صنعت فعال بوده و انواع پمپ ها را تولید می کند.

 

LEWA is a worldwide leading manufacturer of diaphragm metering pumps, process pumps, complete metering systems and plants. The company was founded in 1952. We have grown since our founding in 1952 and are now represented by 14 subsidiaries and over 100 sales partners on every continent.

 

آشنایی با محصولات شرکت لوا آلمان


شرکت Lewa آلمان سازنده انواع دوزینگ پمپ ، پمپ دیافراگمی و پمپ سانتریفیوژی است.

دوزینگ پمپ یا مترینگ پمپ که از نوع پمپ‌های جابجایی مثبت است، به پمپ‌هایی گفته می‌شود که حجم یا دوز مشخصی از سیال را در یک بازه زمانی مشخص و با یک دبی یا نرخ جریان دقیق جابجا یا تزریق نماید. به این نوع از پمپ‌ها، پمپ تزریق نیز گفته می‌شود. به دلیل آنکه دبی سیال به وسیله این پمپ‌ها با دقت بالایی قابل اندازه‌گیری و تنظیم است، مترینگ پمپ یا پمپ اندازه‌گیری نیز به آن‌ها گفته می‌شود.

دوزینگ پمپ ها در دو نوع دیافراگرمی و پیستونی هستند و اگرچه می‌توانند برای پمپاژ آب مورد استفاده قرار ‌گیرند، اما بیشترین کاربرد آن‌ها برای تزریق مواد شیمیایی، محلول‌ها و دیگر سیال‌ها است.

پمپ‌های مترینگ یا دوزینگ کاربرد فراوانی در صنایع مختلف مثل صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع پتروشیمی، صنایع نساجی و صنایع الکترونیک دارند. همچنین در سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

گالری تصاویر شرکت لوا آلمانتازه های تولیدی شرکت لوا آلمان

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی