رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

شرکت زیمنس آلمان ( Siemens )

شرکت زیمنس آلمان ( Siemens )، یکی از بزرگترین شرکت ها در سطح بین المللی است که در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی، لوازم خانگی، انواع قطار، تجهیزات تولید برق، سیستم‌های خودکارسازی، اتوماسیون صنعتی، تجهیزات پزشکی ، سامانه‌های اعلام حریق و تجهیزات تهویه مطبوع فعالیت می‌کند.

  عنوان شرکت: شرکت زیمنس آلمان

  فیلد کاری :  

تولید کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی و تهویه مطبوع

  محصولات : 

تجهیزات مخابراتی

اتوماسیون صنعتی

سامانه‌های اعلام حریق

تجهیزات انرژی

انرژی های نو

تجهیزات تهویه مطبوع

 شرکت زیمنس آلمان ( Siemens )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Siemens آلمان است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت زیمنس آلمان


شرکت زیمنس آلمان ( Siemens )، یکی از بزرگترین شرکت ها در سطح بین المللی است که در زمینه تولید تجهیزات مخابراتی و نورپردازی، لوازم خانگی، انواع قطار، تجهیزات تولید برق، سیستم‌های خودکارسازی، اتوماسیون صنعتی، تجهیزات پزشکی ، سامانه‌های اعلام حریق و تجهیزات تهویه مطبوع فعالیت می‌کند.

 

تاریخچه و سوابق شرکت زیمنس آلمان


شرکت Siemens آلمان ،

زیمنس، (به آلمانی: Siemens) شرکت خوشه‌ای آلمانی و چندملیتی است که در اکتبر سال ۱۸۴۷ توسط ورنر زیمنس (Werner Siemens) و یوهان گیورگ هالسکه (Johann Georg Halske)، که هر دو پیشینه مهندسی داشتند، در شهر برلین تاسیس شد.

ورنر زیمنس یک کشاورز زاده بود که علاقه بسیار زیادی به رشته برق داشت و به همین علت با تلاش و همت بالا شرکتی در زمینه برق را تاسیس نمود.

ورنر به کمک برادرش کارل زیمنس روز به روز شرکت زیمنس siemens را گسترش داد و بعد ها فرزند او نیز که در سال های ۱۸۹۱ تا ۱۹۱۸ مدیر عامل شرکت بود نقش مهم و بسزایی را در پیشرفت شرکت ایفا نمود. بعد از آن فرزند دیگر ورنر بنام فردریش به مدت ۱۵ سال مدیریت شرکت زیمنس siemens را بر عهده گرفت. نوه ورنر بنام ارنست زیمنس پس از رسیدن به مدیریت شرکت زیمنس siemens  اقدام به باز سازی و ارتقا شرکت گرفت.

بعد از گذشت این سال ها شرکت زیمنس siemens بیش از ۱۳۰۰۰۰ محصول مختلف در زمینه های اتوماسیون صنعتی (PLC, HMI, DCS, … ) ، قدرت (انواع الکترو موتورها و کلید های LV & MV و DRIVE و … ) و نیز تجهیزات ابزار دقیق از جمله فلومتر، ترنسمیتر اندازه گیری سطح، فشار، دما ، انواع سویچ ها و… را دارا است.
امروزه شرکت زیمنس siemens به عنوان یکی از بزرگترین ترین و سودآورترین شرکت های دنیا محسوب می گردد به طوری که در سال ۲۰۰۷ میلادی فروش شرکت زیمنس siemens از مرز ۱۱۰ میلیارد دلار بالاتر رفت و نمایندگان آن بیشتر از ۱۸۰ کشور افزایش یافت.

در حال حاضر کلاوس کلاینفیلد مدیر عامل شرکت زیمنس siemens است.

سایت: www.siemens.com

شرکت

شرکت فنی و مهندسی آمیتیس نماینده محصولات زیمنس در ایران است.

آشنایی با محصولات شرکت زیمنس آلمان


شرکت Siemens آلمان در فیلد های کاری زیر فعال بوده و تجهیزات مربوط به آن را تولید می کند:

  • تجهیزات مخابراتی
  • اتوماسیون صنعتی
  • سامانه‌های اعلام حریق
  • تجهیزات انرژی
  • انرژی های نو
  • تجهیزات تهویه مطبوع
  • تجهیزات ساختمان

 

فعالیت این شرکت در زمینه ساختمان شامل موارد زیر می شود.

Building performance

Building automation and control

HVAC Products

Fire safety

Security

 

 

گالری تصاویر شرکت زیمنس آلمان


 

تازه های تولیدی شرکت زیمنس آلمان

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی