رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 22 April

شرکت بیتزر آلمان

شرکت بیتزر آلمان ( Bitzer )، یکی از قدیمی ترین شرکت های آلمانی است که به صورت بین المللی در تجهیزات صنایع برودتی و تهویه مطبوع فعالیت می کند ، این شرکت تولید کننده تخصصی کمپرسور در دنیا است.

  عنوان شرکت: شرکت بیتزر آلمان

  فیلد کاری :   تولید کننده تجهیزات صنایع برودتی

و تهویه مطبوع

  محصولات : 

هیت پمپ

کمپرسورهای سمی هرمتیک

کمپرسورهای سیلندرپیستونی

کمپرسورهای کامپکت اسکرو

کمپرسورهای سمی هرمتیک اسکرو

کمپرسورهای دو مرحله ای

کمپرسورهای تسمه‌ای

 

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Bitzer آلمان است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت بیتزر آلمان


شرکت بیتزر آلمان ( Bitzer )، یکی از قدیمی ترین شرکت های آلمانی است که به صورت بین المللی در تجهیزات صنایع برودتی و تهویه مطبوع  فعالیت می کند ، این شرکت تولید کننده تخصصی کمپرسور در دنیا است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت بیتزر آلمان


شرکت Bitzer آلمان ،  در سال ۱۹۳۴ تاسیس شده و با دارا بودن ۱۴ کارخانه و ۴۲ نماینده ی فروش یکی از شرکت های نوآور در زمینه تامین تجهیزات صنایع برودتی و تهویه مطبوع است.

این شرکت بطور مستمر و به ‌مدت ۸۰ سال در حال ارائه محصولات و خدمات نوآورنه جهت ارائه به بازارهای مختلف حوزه صنایع برودتی است.

 

شرکت مهندسی دامون نماینده این شرکت و  شرکت تاپ کار دیگر نماینده کمپرسور های بیتزر و تامین کننده کلیه قطعات یدکی محصولات بیتزر آلمان در ایران است.

Refrigeration and air conditioning technologies are key elements of our world. The BITZER Group has been making a contribution with innovative products and services for 80 years. Our products maintain the optimum temperatures on buses, trains and in buildings and ensure food stays fresh at all times on its way to you.

 

آشنایی با محصولات شرکت بیتزر آلمان


یکی از مهم‌ترین محصولات شرکت بیتزر تولید کننده هیت پمپ و کمپرسورهای سیستم‌های برودتی است که در انواع کمپرسورهای سمی هرمتیک سیلندرپیستونی، کامپکت اسکرو، سمی هرمتیک اسکرو، دو مرحله ای و تسمه‌ای موجود است.

گالری تصاویر شرکت بیتزر آلمانتازه های تولیدی شرکت بیتزر آلمان

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی