رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 20 April

شرکت برن لوب آلمان ( Bran Lubbe )

شرکت برن لوب آلمان ( Bran Lubbe )، تولید کننده انواع پمپ های تزریقی دیافراگمی و پیستونی و تجهیزات مربوط به آن مثل دوزینگ پمپ است.

  عنوان شرکت: شرکت برن لوب آلمان

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع پمپ و تجهیزات مربوطه

  محصولات : 

پمپ تزریقی

پمپ دیافراگمی

پمپ سانتریفیوژی

 

 شرکت برن لوب آلمان ( Bran Lubbe )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Bran Lubbe آلمان است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت برن لوب آلمان


شرکت برن لوب آلمان ( Bran Lubbe )، تولید کننده انواع  پمپ های تزریقی دیافراگمی و پیستونی  و تجهیزات مربوط به آن مثل دوزینگ پمپ است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت برن لوب آلمان


شرکت Bran Lubbe آلمان، یکی از مجموعه ها و برند شرکت SPX Flow Technology است که در زمینه سیستم های تزریق مواد شیمیایی یکی از با کیفیت ترین تولید کنندگان پمپ های تزریق فعال است.

این کمپانی از ۸۰ سال پیش در صنعت پمپاژ به صورت بین المللی فعال است.

 

SPX Flow Technology Norderstedt GmbH, Bran+Luebbe brand, is a global leader in metering, analyzing and processing liquids. For more than 80 years, the name Bran+Luebbe has stood for high quality and precision metering and process pumps, process systems as well as analyzing equipment.

 

آشنایی با محصولات شرکت برن لوب آلمان


شرکت Bran Lubbe آلمان سازنده انواع دوزینگ پمپ است.

دوزینگ پمپ یا مترینگ پمپ که از نوع پمپ‌های جابجایی مثبت است، به پمپ‌هایی گفته می‌شود که حجم یا دوز مشخصی از سیال را در یک بازه زمانی مشخص و با یک دبی یا نرخ جریان دقیق جابجا یا تزریق نماید. به این نوع از پمپ‌ها، پمپ تزریق نیز گفته می‌شود.

به دلیل آنکه دبی سیال به وسیله این پمپ‌ها با دقت بالایی قابل اندازه‌گیری و تنظیم است، مترینگ پمپ یا پمپ اندازه‌گیری نیز به آن‌ها گفته می‌شود.

دوزینگ پمپ ها در دو نوع دیافراگرمی و پیستونی هستند و اگرچه می‌توانند برای پمپاژ آب مورد استفاده قرار ‌گیرند، اما بیشترین کاربرد آن‌ها برای تزریق مواد شیمیایی، محلول‌ها و دیگر سیال‌ها است.

پمپ‌های مترینگ یا دوزینگ کاربرد فراوانی در صنایع مختلف مثل صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع پتروشیمی، صنایع نساجی و صنایع الکترونیک دارند. همچنین در سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

گالری تصاویر شرکت برن لوب آلمان


 

تازه های تولیدی شرکت برن لوب آلمان

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی