رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

شرکت اینجکتا ایتالیا ( Injecta )

شرکت اینجکتا ایتالیا ( Injecta )، از شرکت های فعال در تولید تجهیزات تاسیساتی است که در زمینه تولید پمپ های تزریقی و تجهیزات مربوط به آن مثل دوزینگ پمپ فعالیت دارد.

  عنوان شرکت: شرکت اینجکتا ایتالیا

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع پمپ

  محصولات : 

پمپ تزریقی

پمپ دیافراگمی

پمپ سانتریفیوژی

 شرکت اینجکتا ایتالیا ( Injecta )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Injecta ایتالیا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت اینجکتا ایتالیا


شرکت اینجکتا ایتالیا ( Injecta )، از شرکت های فعال در تولید تجهیزات تاسیساتی است که در زمینه تولید پمپ های تزریقی و تجهیزات مربوط به آن مثل دوزینگ پمپ فعالیت دارد.

 

تاریخچه و سوابق شرکت اینجکتا ایتالیا


شرکت Injecta ایتالیا ، یکی از شرکت های برتر در زمینه تولید پمپ های تزریق دیافراگمی و پیستونی در فشار و جریان های مختلف است.

پمپ تزریق یکی از اصلی ترین محصولات این شرکت است که در سطح بین المللی تولید می کند.

 

شرکت روماک پالایش پارس یکی از نمایندگان محصولات شرکت Injecta ایتالیا در ایران است.

 

آشنایی با محصولات شرکت اینجکتا ایتالیا


شرکت Injecta ایتالیا سازنده انواع دوزینگ پمپ است.

دوزینگ پمپ یا مترینگ پمپ که از نوع پمپ‌های جابجایی مثبت است، به پمپ‌هایی گفته می‌شود که حجم یا دوز مشخصی از سیال را در یک بازه زمانی مشخص و با یک دبی یا نرخ جریان دقیق جابجا یا تزریق نماید. به این نوع از پمپ‌ها، پمپ تزریق نیز گفته می‌شود. به دلیل آنکه دبی سیال به وسیله این پمپ‌ها با دقت بالایی قابل اندازه‌گیری و تنظیم است، مترینگ پمپ یا پمپ اندازه‌گیری نیز به آن‌ها گفته می‌شود.

دوزینگ پمپ ها در دو نوع دیافراگرمی و پیستونی هستند و اگرچه می‌توانند برای پمپاژ آب مورد استفاده قرار ‌گیرند، اما بیشترین کاربرد آن‌ها برای تزریق مواد شیمیایی، محلول‌ها و دیگر سیال‌ها است.

پمپ‌های مترینگ یا دوزینگ کاربرد فراوانی در صنایع مختلف مثل صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع پتروشیمی، صنایع نساجی و صنایع الکترونیک دارند. همچنین در سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

گالری تصاویر شرکت اینجکتا ایتالیاتازه های تولیدی شرکت اینجکتا ایتالیا

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی