رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

شرکت اطلس کوپکو سوئد ( Atlas Copco )

شرکت اطلس کوپکو سوئد ( Atlas Copco )، از شرکت های تاسیساتی قدیمی سوئد محسوب می شود که بطور تخصصی در زمینه تجهیزات سرمایشی از قبیل کمپرسور فعالیت دارد.

  عنوان شرکت: شرکت اطلس کوپکو سوئد

  فیلد کاری :  تولید کننده تجهیزات  صنعتی و

کمپرسور صنایع برودتی

  محصولات : 

کمپرسور

 

 شرکت اطلس کوپکو سوئد ( Atlas Copco )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Atlas Copco سوئد است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت اطلس کوپکو سوئد


شرکت اطلس کوپکو سوئد ( Atlas Copco )،  از شرکت های تاسیساتی قدیمی سوئد محسوب می شود که بطور تخصصی در زمینه تجهیزات سرمایشی از قبیل کمپرسور فعالیت دارد.

تاریخچه و سوابق شرکت اطلس کوپکو سوئد


شرکت Atlas Copco سوئد، اطلس کوپکو یک شرکت سوئدی است که در سال ۱۸۳۷ تاسیس شد.

در سال ۲۰۱۴ شرکت اطلس ۱۴۰ امین سالگرد تاسیسش را جشن گرفت.

بیش از ۴۴۰۰۰ نفر برای این شرکت در ۱۰۰ سایت تولیدی مختلف در ۲۰ کشور در سرتاسر دنیا کار می کنند. این شرکت گستره ی وسیعی از تجهیزات صنعتی را از کمپرسورهای هوا و گاز، دیزل کمپرسور، دیزل ژنراتور، تا تجهیزات معدن و حفاری ، ولو های صنعتی و کوپلینگ ها و … تولید میکند.

بی شک اطلس کوپکو با بیش از ۱۴۰ سال سابقه جزو معتبر ترین برندهای کمپرسور هوا است.

شرکت فنی و مهندسی ایلیا صنعت آوان لو و شرکت اطلس پارت آسیا نماینده محصولات شرکت Atlas Copco سوئد در ایران و از جمله شرکتهای پیشرو و به روز صنعت هوای فشرده کشور است.

سایت شرکت: www.atlascopcogroup.com

Atlas Copco’s oil-injected rotary screw compressors are leader in the market thanks to outstanding performance and flexible operation. This results in the highest productivity while minimizing the total cost of ownership. GA compressors are built to perform even in the harshest environments; these products will keep your production running smoothly

 

آشنایی با محصولات شرکت اطلس کوپکو سوئد


برخی از محصولات شرکت Atlas Copco سوئد به شرح زیر ارائه شده اند:

 

گالری تصاویر شرکت اطلس کوپکو سوئدتازه های تولیدی شرکت اطلس کوپکو سوئد

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی