رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۲۷ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 10 April

شرکت اسپال ایتالیا 2

شرکت اسپال ایتالیا ( Spal )، یکی از تولید کنندگان بزرگ فن و بلوور در دنیا است که در تولید تجهیزات سرمایش و گرمایش وسایل نقلیه نیز فعال است.

  عنوان شرکت: شرکت اسپال ایتالیا

  فیلد کاری :  

تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع

  محصولات : 

فن

بلوور

فن سانتریفیوژ

تجهیزات تهویه

 شرکت اسپال ایتالیا ( Spal )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Spal ایتالیا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت اسپال ایتالیا


شرکت اسپال ایتالیا ( Spal )، یکی از تولید کنندگان بزرگ فن و بلوور در دنیا است که در تولید تجهیزات سرمایش و گرمایش وسایل نقلیه نیز فعال است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت اسپال ایتالیا


شرکت Spal ایتالیا، یکی از پیشگامان ساخت و طراحی فن های الکتریکی و بلوئر های صنعتی برای تهویه مطبوع و همچنین وسایل نقلیه است.

این کمپانی در سال ۱۹۵۹ در ایتالیا فعالیت صنعتی خود را آغاز کرده است و در حال حاضر یکی از تولید کنندگان تجهیزات نوین تهویه مطبوع در دنیا است.

 

 

SPAL AUTOMOTIVE is a world leader in the design and manufacture of high quality electric fans and blowers for all types of vehicles and equipments.

Founded in Italy in 1959, we initially specialized in plastic mould design and production. We have been designing, producing and marketing for over 30 years high-performance axial fans and centrifugal blowers for cars, buses, off-road vehicles, construction machineries, agricultural tractors, trucks, powersports and industrial equipments.

سایت شرکت: www.spalautomotive.com

 

آشنایی با محصولات شرکت اسپال ایتالیا


برخی از محصولات شرکت Spal ایتالیا به شرح زیر ارائه شده اند:

  • فن
  • بلوور
  • فن سانتریفیوژ
  • تجهیزات تهویه

Ventilation, air conditioning, heating, refrigeration and engine cooling on numerous on-road and off-road vehicles

گالری تصاویر شرکت اسپال ایتالیاتازه های تولیدی شرکت اسپال ایتالیا

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی