رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 23 April

شرکت Fluimac ایتالیا

شرکت Fluimac ایتالیا ، از شناخته شده‌ترین و برترین تولیدکنندگان پمپ های دیافراگمی با کاربردهای متنوع در دنیاست که در کشور ایتالیا پایه‌گذاری شده است.

  عنوان شرکت: شرکت Fluimac ایتالیا

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع پمپ

  محصولات : 

پمپ های دیافراگمی پنوماتیک

 

 شرکت Fluimac ایتالیا

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Fluimac ایتالیا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت Fluimac ایتالیا


شرکت Fluimac ایتالیا ، از شناخته شده‌ترین و برترین تولیدکنندگان پمپ های دیافراگمی با کاربردهای متنوع در دنیاست که در کشور ایتالیا پایه‌گذاری شده است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت Fluimac ایتالیا


Fluimac ایتالیا یکی از شرکت های فعال در طراحی و ساخت پمپ های صنعتی دیافراگمی است که در صنایع مختلف شیمیایی، پتروشیمی، تغذیه و مکانیکی و دیگر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

پمپ دیافراگمی بادی برحسب نوع جنس آن با مکانیزم ساده، بازدهی بالا، قیمت مناسب و کاربری و نگهداری آسان واستهلاک کمتر و در اکثر صنایع قابل استفاده بوده و توصیه می شود.
عملکرد پمپ های دیافراگمی بسیار مشابه پمپ های پیستونی است با این تفاوت که در این نوع پمپ دیافراگم قابل انعطاف که حرکاتی منظم دارد جایگزین پیستون شده است.

این دیافراگم ها این مزیت را دارند که در مقایسه با پمپ های پیستونی نیازی به پکینگ ندارند. دیافراگم به شیوه ای مکانیکی از طریق پیستونی که بی واسطه به آن متصل است با هوای فشرده به حرکت درآید.

پمپ های دیافراگمی مقدار خروجی متناوب ومکش ازپایین (مکش منفی) دارند و می توانند گازها، مایعات و یا ترکیبی از این دو را پمپ کنند؛ همچنین پمپ های دیافراگمی برای پمپ کردن مایعاتی که حاوی ذرات جامد است و در سیستم های تصفیه و فیلترپرس کاربرد بسیار دارد ، قابل استفاده باشد.

علاوه بر این برای پمپ کردن مواد شیمیایی گران قیمت، سمی یا خورنده (فرسایشگر) وقابل اشتعال که ممکن است با پمپ های دیگر بعلت نشتی و یا استهلاک زیاد مقرون به صرفه نباشد، پمپ های دیافراگمی می توانند جایگزین بسیار مناسب بوده و برای مدت طولانی بدون روغنکاری و نشتی به فعالیت بپردازند.

شرکت پمپ جت نماینده محصولات شرکت Fluimac در ایران و از جمله شرکتهای پیشرو و به روز صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع کشور است.

Fluimac, is a company specialized in the design, construction and manufacture of pumps for industry, used in various fields:
chemical, petrolchemical, graphic, flexographic, ecological, electroplating, leather tanning, paper, food, textiles, shipbuilding, mechanical, ceramic…

آشنایی با محصولات شرکت Fluimac ایتالیا


شرکت Fluimac از شرکت های بزرگ صنعتی است که انواع پمپ های دیافراگمی را تولید می کند.

 

گالری تصاویر شرکت Fluimac ایتالیاتازه های تولیدی شرکت Fluimac ایتالیا

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی