رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

شرکت دوزیورو ایتالیا ( Doseuro )

شرکت دوزیورو ایتالیا ( Doseuro )، ازپمپ سازان قدیمی ایتالیا محسوب می شود که بطور تخصصی در زمینه تولید پمپ های تزریقی فعالیت دارد.

  عنوان شرکت: شرکت دوزیورو ایتالیا

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع پمپ

  محصولات : 

پمپ تزریقی

 

 شرکت دوزیورو ایتالیا ( Doseuro )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Doseuro ایتالیا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت دوزیورو ایتالیا


شرکت دوزیورو ایتالیا ( Doseuro )، ازپمپ سازان قدیمی ایتالیا محسوب می شود که بطور تخصصی در زمینه تولید پمپ های تزریقی فعالیت دارد.

تاریخچه و سوابق شرکت دوزیورو ایتالیا


 

شرکت دوزیورو با بهره گیری از دانش تخصصی علم مواد و تجربه بالا در زمینه سیستم های تزریق مواد شیمیایی یکی از با کیفیت ترین تولید کنندگان پمپ های تزریق است.

کاهش قیمت تمام شده و همچنین نیاز صنایع مختلف، تولیدات این شرکت را بسیار محبوب و اقتصادی کرده است.

شرکت گروه صنعتی هیدروپارس نماینده محصولات شرکت Doseuro ایتالیا در ایران و از جمله شرکتهای پیشرو و به روز صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع کشور است.

 

 

آشنایی با محصولات شرکت دوزیورو ایتالیا


شرکت Doseuro ایتالیا سازنده انواع دوزینگ پمپ است.

 

دوزینگ پمپ یا مترینگ پمپ که از نوع پمپ‌های جابجایی مثبت است، به پمپ‌هایی گفته می‌شود که حجم یا دوز مشخصی از سیال را در یک بازه زمانی مشخص و با یک دبی یا نرخ جریان دقیق جابجا یا تزریق نماید. به این نوع از پمپ‌ها، پمپ تزریق نیز گفته می‌شود. به دلیل آنکه دبی سیال به وسیله این پمپ‌ها با دقت بالایی قابل اندازه‌گیری و تنظیم است، مترینگ پمپ یا پمپ اندازه‌گیری نیز به آن‌ها گفته می‌شود.

دوزینگ پمپ ها در دو نوع دیافراگرمی و پیستونی هستند و اگرچه می‌توانند برای پمپاژ آب مورد استفاده قرار ‌گیرند، اما بیشترین کاربرد آن‌ها برای تزریق مواد شیمیایی، محلول‌ها و دیگر سیال‌ها است.

پمپ‌های مترینگ یا دوزینگ کاربرد فراوانی در صنایع مختلف مثل صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع پتروشیمی، صنایع نساجی و صنایع الکترونیک دارند. همچنین در سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

گالری تصاویر شرکت دوزیورو ایتالیاتازه های تولیدی شرکت دوزیورو ایتالیا

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی