رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰
  • الخميس ۳ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 15 April

شرکت جسکو آمریکا ( Jesco )

شرکت جسکو آمریکا ( Jesco )، یکی از شرکت های فعال در صنعت تاسیسات است که انواع پمپ و الکتروپمپ را در سطح بین المللی تولید می کند.

  عنوان شرکت: شرکت جسکو آمریکا

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع  پمپ

  محصولات : 

پمپ تزریقی

دوزینگ پمپ سلونوئیدی

دوزینگ پمپ موتور استپری

دوزینگ پمپ پیستونی

 

 جسکو JESCO

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Jesco آمریکا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت جسکو آمریکا


شرکت جسکو آمریکا ( Jesco )، یکی از شرکت های فعال در صنعت تاسیسات است که انواع پمپ و الکتروپمپ را در سطح بین المللی تولید می کند.

 

تاریخچه و سوابق شرکت جسکو آمریکا


 

شرکت آمریکایی جسکو یکی از بزرگترین تولیدگان تجهیزات فیدر خطوط تولید و دوزینگ پمپ های صنعتی در جهان میباشد.این شرکت با دارا بودن بیش از ۱۰۰ نوع مختلف پمپ یکی از متنوع ترین خطوط تولید در حوزه ی کاری خود را دارد. کارمندان این شرکت هم اکنون به بیش از ۲۲۰۰۰ کارمند در حدود ۹۰ کشور جهان میرسند.

 

 

آشنایی با محصولات شرکت جسکو آمریکا


شرکت Doseuro ایتالیا سازنده انواع دوزینگ پمپ است.

  • پمپ تزریقی
  • دوزینگ پمپ سلونوئیدی
  • دوزینگ پمپ موتور استپری
  • دوزینگ پمپ پیستونی

 

دوزینگ پمپ یا مترینگ پمپ که از نوع پمپ‌های جابجایی مثبت است، به پمپ‌هایی گفته می‌شود که حجم یا دوز مشخصی از سیال را در یک بازه زمانی مشخص و با یک دبی یا نرخ جریان دقیق جابجا یا تزریق نماید. به این نوع از پمپ‌ها، پمپ تزریق نیز گفته می‌شود. به دلیل آنکه دبی سیال به وسیله این پمپ‌ها با دقت بالایی قابل اندازه‌گیری و تنظیم است، مترینگ پمپ یا پمپ اندازه‌گیری نیز به آن‌ها گفته می‌شود.

دوزینگ پمپ ها در دو نوع دیافراگرمی و پیستونی هستند و اگرچه می‌توانند برای پمپاژ آب مورد استفاده قرار ‌گیرند، اما بیشترین کاربرد آن‌ها برای تزریق مواد شیمیایی، محلول‌ها و دیگر سیال‌ها است.

پمپ‌های مترینگ یا دوزینگ کاربرد فراوانی در صنایع مختلف مثل صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع پتروشیمی، صنایع نساجی و صنایع الکترونیک دارند. همچنین در سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

گالری تصاویر شرکت جسکو آمریکا


شرکت جسکو آمریکا ( Jesco )

تازه های تولیدی شرکت جسکو آمریکا

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی