رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

شركت زيلمت ايتاليا ( Zilmet )

شركت زيلمت ايتاليا ( Zilmet )، در زمینه تولید منابع تحت فشار بین سایر تولیدكنندگان جهان از نظر كیفیت در رده­ های برتر قرار داشته و به عبارتی در این صنعت پیشرو است.

  عنوان شرکت: شركت زيلمت ايتاليا

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع منابع تحت فشار

و مبدل های حرارتی

  محصولات : 

منبع تحت فشار

مبدل حرارتی

 شركت زيلمت ايتاليا ( Zilmet )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شركت Zilmet ايتاليا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شركت زيلمت ايتاليا


شركت زيلمت ايتاليا ( Zilmet )، در زمینه تولید منابع تحت فشار بین سایر تولیدكنندگان جهان از نظر كیفیت در رده­ های برتر قرار داشته و به عبارتی در این صنعت پیشرو است.

 

تاریخچه و سوابق شركت زيلمت ايتاليا


 

عقیده شركت زیلمت ایتالیا بر این است كه مشتریان، شایسته بهره­ مندی از بهترین محصولات هستند و بر این اساس در راستای ساخت بهترین منابع تحت فشار و مبدل­های حرارتی تمام تلاش خود را به كار گرفته و به همین دلیل این برند در سراسر جهان شناخته شده است.

ماموریت اصلی شركت زیلمت توسعه جهانی و خط مشی اصلی آن توسعه فناوری روز جهت بهینه ­سازی كیفیت محصولات و انطباق ویژگی­های آنها با خواسته­ های مشتریان است.

همچنین نماینده رسمی شركت زیلمت ایتالیا در ایران، شركت آبتین بوده كه وظیفه توزیع، پشتیبانی و خدمات پس از فروش این محصولات را در سطح وسیع در بخش­های مختلف صنعت و ساختمان عهده­ دار است.

The international leader in the production of top quality pressure tanks, expansion vessels and plate heat exchangers.

Our products are renowned worldwide thanks to an impressive number of manufacturing plants, branches and trustworthy distributors.

 

 

آشنایی با محصولات شركت زيلمت ايتاليا


شركت Zilmet ايتاليا تولید کننده انواع منابع تحت فشار و مبدل های حرارتی در اندازه ها و ظرفیت های مختلف است.

منبع تحت فشار به عنوان مخزن تعادل جهت کاربری در سیستم های آبرسانی تحت فشار و بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی و همچنین به عنوان منبع انبساط بسته در سیستم های سرمایش و گرمایش مورد استفاده قرار می گیرند.

 

گالری تصاویر شركت زيلمت ايتالياتازه های تولیدی شركت زيلمت ايتاليا

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی