رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 22 June

مسکن مهر خالی
مدیرعامل شرکت عمران پرند خبر داد؛

شرایط ویژه برای واگذاری واحدهای خالی مسکن مهر

مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به اینکه پرونده مسکن مهر در پرند تا پایان دولت یازدهم بسته می‌شود، گفت: ۱۲۰۰ واحد مسکن مهر در پرند افتتاح شده و شرایط ویژه‌ای برای واگذاری واحدهای خالی از سکنه در پرند گذاشته ایم.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به اینکه پرونده مسکن مهر در پرند تا پایان دولت یازدهم بسته می‌شود، گفت: ۱۲۰۰ واحد مسکن مهر در پرند افتتاح  شده و شرایط ویژه‌ای برای واگذاری واحدهای خالی از سکنه در پرند گذاشته ایم.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  علی اکبر طاهری مدیرعامل شرکت عمران پرند با اشاره به اینکه جلسات مختلفی با وزارت راه وشهرسازی و وزارت نیرو برای رسیدگی به وضعیت آب و برق و فاضلاب واحد‌های مسکن مهر در پرند برگزار کرده ایم، گفت: خوشبختانه با تزریق نقدینگی که انجام شد اقدامات اولیه شروع شده و امیدوار هستیم این کار تسریع پیدا کند.

وی با اشاره ارتقای تسهیلات مسکن مهر از ۳۰ میلیون تومان به ۴۰ میلیون تومان اظهار داشت: در پرداخت تسهیلات مسکن مهر در پرند بانک مسکن همکاری خوبی داشته و سال گذشته قرارداد‌ها بین پیمانکاران با دفترخانه‌ها  وبانک‌ها انجام و تسهیلات جذب پروژه مسکن مهر شد.
مدیرعامل شرکت عمران پرند تصریح کرد: همزمان با قول رییس جمهور در بسته شدن پرونده مسکن مهر سعی کرده ایم با تسریع در ساخت و ساز تا پایان دولت پرونده مسکن مهر در پرند بسته شود.
طاهری با اشاره به اینکه ۱۲۰۰ واحد مسکن مهر در اردیبهشت ماه به بهره برداری می‌رسد، افزود: روند افتتاح واحدهای مسکن مهر همچنان ادامه دارد و ظرف دو سه ماه آینده واحدها به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

شرایط ویژه برای واگذاری واحدهای خالی مسکن مهر در پرند

مدیرعامل شرکت عمران پرند در خصوص واگذاری واحدهای خالی مسکن مهر نیز گفت: حدود ۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر خالی از سکنه است که سعی کرده ایم با برداشتن شرایط ۴ گانه واگذاری مسکن مهر از جمله حذف فرم ( ج ) این واحد‌ها را به متقاضیان واگذار می‌کنیم.
وی یاد آور شد:واحدهای خالی از سکنه مسکن مهر با همان میزان تسهیلات و آنالیز قیمت به متقاضیان واگذار می‌شود.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی