رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

شرکت جی.ای.آ آلمان ( GEA )

شرکت جی.ای.آ آلمان ( GEA ) ، از شرکت های فعال در حوزه های مختلف صنعتی همچون صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع معدنی، صنایع آب و فاضلاب، صنایع شیمیایی، صنایع شیر و لبنی، صنایع غذایی و تهویه مطبوع است.

  عنوان شرکت: شرکت جی.ای.آ آلمان

  فیلد کاری :  تولید کننده تجهیزات گرمایش و سرمایش

  محصولات : 

انواع چیلر

مینی چیلر

مبدل حرارتی

 شرکت جی.ای.آ آلمان ( GEA )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت GEA  آلمان است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت جی.ای.آ آلمان


شرکت جی.ای.آ آلمان ( GEA ) ، از شرکت های فعال در حوزه های مختلف صنعتی همچون صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع معدنی، صنایع آب و فاضلاب، صنایع شیمیایی، صنایع شیر و لبنی، صنایع غذایی و تهویه مطبوع است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت جی.ای.آ آلمان


شرکت “گ آ” (GEA) در دهه ۱۸۹۰ تأسیس شده و مقر دفتر اصلی آن در کشور آلمان است. این شرکت با بیش از ۱۷۰۰۰ نفر پرسنل و بیش از ۵/۴ میلیارد یورو گردش مالی در سال ۲۰۱۵، در ۴۵ کشور جهان دارای دفاتر رسمی و نمایندگی فعال است.

شرکت GEA (مخفف عبارت Global Engineering Alliance) در دو بخش:
• ارائه تجهیزات و همچنین
• ارائه خدمات مهندسی وتأمین راه‌حل‌ها
فعالیت چشمگیری را در کشورهای آمریکای شمالی، آمریکای لاتین، تمامی اروپا، آفریقا، خاورمیانه و آسیای دور در هر دو بخش انجام میدهد.

بخش ارائه تجهیزات شرکتGEA شامل دستگاه‌های گریز از مرکز (سپراتور و دکانتور) بوده که برای جداسازی سیالات سبک (نظیر مواد نفتی) ، سیالات سنگین (نظیرآب) و مواد جامد از یکدیگر با استفاده از نیروی گریز از مرکز کاربرد دارد.

صنایع مختلف و گستردهای در حیطه فعالیت شرکت GEA است. نظیر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع معدنی، صنایع آب و فاضلاب، صنایع شیمیایی، صنایع شیر و لبنی، صنایع غذایی و ….

شرکت تصفیه سبز از سال ۱۳۸۵ در بخش‌های نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع معدنی، صنایع شمیایی و صنعت آب و فاضلاب به عنوان نماینده شرکت GEA بوده و آمادگی دارد تا در ارائه محصولات و تکنولوژی شرکتGEA به صنایع مختلف و مرتبط به حیطه فعالیت خود در سراسر کشور خدمات مورد نیاز را ارائه نماید.

پارس ایزوترم دیگر نماینده این شرکت در فروش چیلر است.

 

آشنایی با محصولات شرکت جی.ای.آ آلمان


برخی از محصولات شرکت GEA  آلمان  به شرح زیر ارائه شده اند:

  • انواع چیلر
  • مینی چیلر
  • مبدل حرارتی

گالری تصاویر شرکت جی.ای.آ آلمانتازه های تولیدی شرکت جی.ای.آ آلمان

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی