رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

شرکت جی آر سی انگلیس ( GRC )

شرکت جی آر سی انگلیس ( GRC ) ، از شرکت های تاسیسات گرمایشی است که در تولید انواع رادیاتور در دنیا فعال است. این شرکت برترین تولیدکننده رادیاتورهای شیشه ای است.

  عنوان شرکت: شرکت جی آر سی انگلیس

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع رادیاتور

  محصولات : 

رادیاتور های دیزاینر

رادیاتور شیشه ای

رادیاتور دکوراتیو

فن کوئل

 شرکت جی آر سی انگلیس ( GRC )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت GRC انگلیس است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت جی آر سی انگلیس


شرکت جی آر سی انگلیس ( GRC ) ، از شرکت های تاسیسات گرمایشی است که در تولید انواع رادیاتور در دنیا فعال است. این شرکت برترین تولیدکننده رادیاتورهای شیشه ای است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت جی آر سی انگلیس


شرکت GRC انگلیس تولید کننده انواع رادیاتور های دیزاینر در اروپا است که رادیاتور های متنوع با طرح های زیبا را تولید می کند. این شرکت از یزرگترین شرکت های تولید کننده رادیاتور های شیشه ای است.

رادیاتور و فن کوئل دیزاینر (Designer Radiator & Fan Coil) حاصل نوآوری و پیشرفت در صنعت تأسیسات هستند که افزون بر عملکرد بهینه، دارای ویژگی دکوراتیو و تزئینی نیز هستند.

شرکت آمات و شرکت ایده ماندگار توس نمایندگان محصولات شرکت GRC انگلیس در ایران و از جمله شرکتهای پیشرو و به روز صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع کشور هستند.

آشنایی با محصولات شرکت جی آر سی انگلیس


برخی از محصولات شرکت GRC انگلیس به شرح زیر ارائه شده اند:

  • رادیاتور های دیزاینر
  • رادیاتور شیشه ای
  • رادیاتور دکوراتیو
  • فن کوئل

 

گالری تصاویر شرکت جی آر سی انگلیستازه های تولیدی شرکت جی آر سی انگلیس

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی