رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

نرم افزار محاسبه تجهیزات سیستمهای برق خورشیدی
معاون هیات مدیره شهرک صنعتی بجنورد:

نگاهی به مشکلات شهرک صنعتی بجنورد

معاون هیات مدیره شهرک صنعتی بجنورد گفت: این شهرک در فاصله دو کیلومتری مرکز خراسان‌شمالی واقع شده اما هنوز فاقد تلفن است.

معاون هیات مدیره شهرک صنعتی بجنورد گفت: این شهرک در فاصله دو کیلومتری مرکز خراسان‌شمالی واقع شده اما هنوز فاقد تلفن است.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از ایسنا، علی اکبر عزمی افزود: خطوط تلفنی که در این شهرک وجود دارد متعلق به حدود ۲۵ سال گذشته است و از آن زمان تاکنون توسعه شبکه تلفن و ارائه خطوط جدید وجود نداشته است.

وی با اشاره به اینکه نبود اینترنت یکی دیگر از مشکلات واحدهای صنعتی این شهرک است، ادامه داد: مگر می‌شود یک واحد تجاری در این برهه از زمان که تمامی کارها به صورت الکترونیکی انجام می‌شود، بدون اینترنت فعالیت کند؟

عزمی اظهار کرد: صاحبان واحدهای تولیدی در این شهرک باید تا چه مدت دیگر فعالیت‌های اینترنتی خود را با گوشی‌های تلفن همراه انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد:  مشکل نبود وجود خطوط تلفن و اینترنت با معاون وزیر، مدیران عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان و استاندارن این استان اعلام شده است. علاوه بر آن مکاتبات و مذاکرات با مدیر عامل شرکت مخابرات، انجام و قول مساعد جهت همکاری ارائه شده اما هنوز این دو مشکل در شهرک صنعتی شماره یک بجنورد پابرجاست.

عزمی تصریح کرد: هزینه بالای نوسازی دستگاه‌های واحدهای تولیدی از دیگر مشکلات صاحبان صنایع در این شرکت است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی