رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

شرکت میدیا چین

شرکت میدیا چین از شرکت های صنعتی است که در زمینه تولید تجهیزات و لوازم خانگی و تهویه مطبوع از جمله کولرگازی فعال است . این شرکت به عنوان یکی از پنج شرکت برتر تهویه مطبوع در دنیا مطرح است.

  عنوان شرکت: شرکت میدیا چین

  فیلد کاری :  تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع

  محصولات : 

اسپلیت ایستاده

اسپلیت دیواری

اسپلیت پنجره ای

اسپلیت متحرک

 

 شرکت میدیا چین ( Midea )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Midea چین است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت میدیا چین


شرکت میدیا چین از شرکت های صنعتی است که در زمینه تولید تجهیزات و لوازم خانگی و تهویه مطبوع از جمله کولرگازی فعال است . این شرکت به عنوان یکی از پنج شرکت برتر تهویه مطبوع در دنیا مطرح است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت میدیا چین


شرکت Midea چین

کمپانی میدیا به عنوان یک شرکت بزرگ و بین المللی در سال ۱۹۶۸ تاسیس گردید و در حال حاضر این شرکت در زمینه تولید تجهیزات و لوازم خانگی از جمله کولرگازی به عنوان یکی از پنج شرکت برتر در دنیا مطرح است.
امروزه گروه میدیا با داشتن بیش از ۸۰,۰۰۰ نفر نیروی انسانی در مساحتی بالغ بر ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ متر مربع مالک چندین برند مشهور در صنایع مختلف نظیر کولر گازی در سطح جهان است. این گروه علاوه بر در دست داشتن بخش اعظم بازار چین، تعداد ۲۱ شعبه تابعه در سراسر دنیا از جمله آمریکا، انگلستان، آلمان، امارات، ژاپن، هنگ کنگ، کره، کانادا، روسیه، فرانسه، مالزی و ویتنام دارد.

 

آشنایی با محصولات شرکت میدیا چین


برخی از محصولات شرکت Midea چین به شرح زیر ارائه شده اند:

  • اسپلیت ایستاده
  • اسپلیت دیواری
  • اسپلیت پنجره ای
  • اسپلیت متحرک

 

گالری تصاویر شرکت میدیا چینتازه های تولیدی شرکت میدیا چین

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی