رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 22 June

شرکت فوجیتسو ژاپن ( Fujitsu General )

  عنوان شرکت: شرکت فوجیتسو ژاپن   فیلد کاری :  تولید کننده انواع تجهیزات تهویه مطبوع   محصولات :  انواع کولرهای پنجره ای انواع اسپلیت های دیواری انواع اسپلیت های سقفی دیواری انواع اسپلیت های کاستی چهار طرفه انواع اسپلیت های سقفی –زمینی انواع مولتی اسپلیت های دو پنله   . پرتال جامع ویکی پی جی […]

  عنوان شرکت: شرکت فوجیتسو ژاپن

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع تجهیزات تهویه مطبوع

  محصولات : 

انواع کولرهای پنجره ای
انواع اسپلیت های دیواری
انواع اسپلیت های سقفی دیواری
انواع اسپلیت های کاستی چهار طرفه
انواع اسپلیت های سقفی –زمینی
انواع مولتی اسپلیت های دو پنله

 شرکت فوجیتسو ژاپن

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Fujitsu General ژاپن است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت فوجیتسو ژاپن


شرکت فوجیتسو ژاپن ارائه کننده محصولات با تکنولوژی بالا است که در صنعت الکترونیک و صنعت های دیگر فعال است، تهویه مطبوع یکی از فیلد های کاری این شرکت است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت فوجیتسو ژاپن


 

شرکت Fujitsu ژاپن ، رتبه ۳ در جهان و رتبه ۱ در ژاپن را در تامین سرویس های IT و صنعت ارتباطات و اطلاعات به خود اختصاص داده است. این شرکت با ۱۷۳۰۰۰ کارمند شبکه پشتیبانی خود را در بیش از ۱۰۰ کشور جهان اداره می کند.

این شرکت ژاپنی اولین بار در سال ۱۹۲۳ از به هم پیوستن Furukawa Electric Co., Ltd و شرکت آلمانی Siemens AG و تاسیس شرکتی به نام Fuji Electric Co., Ltd در توکیو وارد دنیای تکنولوژی شد و در ژانویه سال ۱۹۳۵ پس از دریافت مجوز تولید تجهیزات مخابراتی از شرکت Siemens با نام  Fuji Tsushinki Manufacturing Corporation ثبت شد.

سال ۱۹۶۵ نخستین سال فعالیت این کمپانی بر روی سیستم های تهویه مطبوع پنجره ای به حساب می آید. درسال ۱۹۸۰ کمپانی Fujitsu General بخشی از کار تولید سیستم های تهویه مطبوع خود را به کارخانه تاسیس شده در تایلند منتقل نمود.

شرکت تهوبه نیا از سال ۱۹۸۸ میلادی (۱۳۶۷ خورشیدی) همکاری خود را با شرکت Fujitsu General  آغاز و از سال ۱۹۹۲ میلادی (۱۳۷۱ خورشیدی) به عنوان نماینده انحصاری این کارخانه در ایران فعالیت می نماید.

 

آشنایی با محصولات شرکت فوجیتسو ژاپن


برخی از محصولات شرکت Fujitsu General ژاپن به شرح زیر ارائه شده اند:

۱٫انواع کولرهای پنجره ای
۲. انواع اسپلیت های دیواری
۳. انواع اسپلیت های سقفی دیواری
۴. انواع اسپلیت های کاستی چهار طرفه
۵. انواع اسپلیت های سقفی –زمینی
۶. انواع مولتی اسپلیت های دو پنله

 

 

گالری تصاویر شرکت فوجیتسو ژاپنتازه های تولیدی شرکت فوجیتسو ژاپن

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی