رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

شرکت تی سی ال چین ( TCL Corporation )

شرکت تی سی ال از شرکت های صنعتی چینی است که در زمینه های مختلف صنعتی فعال است که یکی از زمینه های فعالیت آن ساخت سیستم های تهویه مطبوع است.

  عنوان شرکت: شرکت تی سی ال چین

  فیلد کاری :  تولید کننده تجهیزات صنعتی

و تجهیزات تهویه مطبوع

  محصولات : 

اسپلیت ایستاده

اسپلیت دیواری

اسپلیت پنجره ای

اسپلیت متحرک

 

 شرکت تی سی ال چین ( TCL Corporation )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت TCL Corporation چین است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت تی سی ال چین


شرکت تی سی ال از شرکت های صنعتی چینی است که در زمینه های مختلف صنعتی فعال است که یکی از زمینه های فعالیت آن ساخت سیستم های تهویه مطبوع است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت تی سی ال چین


گروه تجاری و صنعتی TCL ( تی سی ال ) یک شرکت الکترونیکی چند ملیتی چینی است که مقر آن در هویژو در استان گوانگدونگ بوده و در سال ۱۹۸۱ تاسیس شده است .

علامت تجاری تی سی ال TCL برگرفته شده از حروف اول « زندگی خلاق » به زبان انگلیسی است.

شرکت تی سی ال TCL دارای  اولین نام برتر در صنعت تلویزیون آسیا است بطوریکه ارزش تجاری تی سی ال از رقم ۵۰٫۱۱۸ میلیون نیز گدشته است. تی سی ال TCL  بیش از ۳۰ سال است که با فعالیت در زمینه های مختلف حوزه محصولات چند رسانه ای , حوزه محصولات ارتباطات , حوزه لوازم خانگی TCL تی سی ال  حوزه قطعات الکترونیک TCL  و تهویه مطبوع فعالیت می کند.
امروزه  گروه تجاری و صنعتی TCL ( تی سی ال ) به عنوان یکی از پیشتازان بین المللی و نوع آوران فناوری در زمینه محصولات صوتی – تصویری ، ارتباطات سیار و لوازم خانگی شناخته می شود .
شرکت TCL ( تی سی ال ) دارای بیش از ۵۰ هزار نفر کارشناس زبده در ۸۰ مرکز TCL ( تی سی ال ) ، ۱۸ مرکز تحقیق و توسعه TCL ( تی سی ال ) ، ۲۰ کارخانجات تولیدی TCL ( تی سی ال ) و ۴۰ دفتر فروش TCL ( تی سی ال ) در سراسر دنیاست . گروه تجاری صنعتی  TCL ( تی سی ال ) از مدیریت متمرکز چرخه تامین شامل : طراحی محصول TCL ( تی سی ال ) ، تدارک محصول TCL ( تی سی ال )، تضمین کیفیت TCL ( تی سی ال ) و نوع آوری و پشتیبانی محصولات  TCL ( تی سی ال ) بهره می برد گروه تجاری و صنعتی TCL از ۴ شاخه اصلی تجاری تشکیل شده :

۱ – حوزه محصولات چند رسانه ای

۲ – حوزه محصولات ارتباطات

۳ – حوزه لوازم خانگی TCL

۴- حوزه تجهیزات تهویه مطبوع

 

 

شرکت شرکت گلزار تهویه و شرکت تهویه نوین ایرانیان نماینده محصولات شرکت TCL Corporation چین در ایران و از جمله شرکتهای پیشرو و به روز صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع کشور هستند.

آشنایی با محصولات شرکت تی سی ال چین


برخی از محصولات تهویه مطبوع شرکت TCL Corporation چین به شرح زیر ارائه شده اند:

  •   اسپلیت ایستاده
  •   اسپلیت دیواری
  •   اسپلیت پنجره ای
  •   اسپلیت متحرک

 

گالری تصاویر شرکت تی سی ال چینتازه های تولیدی شرکت تی سی ال چین

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی