رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 23 April

شرکت توشیبا ژاپن

شرکت توشیبا ژاپن از شرکت های صنعتی ژاپنی است که در زمینه های مختلف صنعتی فعال است که یکی از زمینه های فعالیت آن ساخت سیستم های تهویه مطبوع است.

  عنوان شرکت: شرکت توشیبا ژاپن

  فیلد کاری :  تولید کننده تجهیزات صنعتی و

تجهیزات تهویه مطبوع

  محصولات : 

فن کویل

چیلر

اسپلیت

 شرکت توشیبا ژاپن ( Toshiba )

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Toshiba ژاپن است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت توشیبا ژاپن


شرکت توشیبا ژاپن از شرکت های صنعتی ژاپنی است که در زمینه های مختلف صنعتی فعال است که یکی از زمینه های فعالیت آن ساخت سیستم های تهویه مطبوع است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت توشیبا ژاپن


 

شرکت توشیبا در سال ۱۸۷۵ در توکیو ژاپن تاسیس شد.

این شرکت توشیبا از ادغام دو شرکت مکانیکی (مخترع دستگاه‌های مکانیکی ژاپنی؛ تاناکا هیساشیگبا بنیانگذاری شرکت تولید تجهیزات تلگراف تحت نام؛ تاناکا سیزو-شا،) و الکتریکی (مخترع تجهیزات الکترونیکی ژاپنی، ایشی سوکی فوجیوکا با بنیانگذاری شرکت برق توکیو) پدید آمده است.

این شرکت با ۱۷۲۰۰۰ پرسنل هم اکنون در ۳۰۰ نقطه جهان نمایندگی داشته و در سال ۲۰۰۶ با درآمدی بالغ بر ۵۷ میلیارد دلار در سراسر جهان رتبه هشتاد و هفتم شرکتهای برتر جهان که سالیانه اسامی آنها در مجله فورچون انتشار می یابد را به خود اختصاص داد.

این شرکت با بیش از ۳ میلیارد دلار صرف هزینه در امور تحقیقاتی، همچنین تعهد به رعایت دقیق استانداردهای محیط زیست و با تکیه بر شعار (Leading Innovation) به مشتریان خود کمک می کند تا از طریق نوآوری هوشمندانه که منحصر به این شرکت است به اهداف تجاری خود به بهترین شکل ممکن دست یافته و پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد.

توشیبا از زمان تاسیس تاکنون به عنوان یک رهبر جهانی در زمینه ساخت و بازاریابی محصولات پیشرفته برقی و الکترونیکی شناخته شده است که این گسترش در زمینه تجهیزات و سیستمهای اطلاعاتی و ارتباطی، راهکارها و خدمات مبتنی بر اینترنت، قطعات و مواد الکترونیکی برای سیستمهای برقی، صنعتی و لوازم منزل صورت گرفته است.

 

شرکت تهویه آرای بدر نماینده محصولات شرکت Toshiba ژاپن در ایران است.

 

آشنایی با محصولات شرکت توشیبا ژاپن


محصولات این شرکت شامل: تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات، قطعات الکترونیکی، سیستم‌های برقی، زیرساخت‌های شهریو صنعتی، لوازم خانگی، تهویه مطبوع، تجهیزات پزشکی، لوازم اداری و دفتری، ابزارهای روشنایی، تجهیزات نورپردازیو نیز ارائه خدمات لجیستیکی است.

 

گالری تصاویر شرکت توشیبا ژاپنتازه های تولیدی شرکت توشیبا ژاپن

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی