رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 23 April

پرداخت 245 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای صنعتی نکا

فرماندار نکا گفت که پارسال ۲۴۵ میلیارد ریال اعتبارات مورد نیاز واحدهای صنعتی نکا جذب شد که سهم عمده ای در ایجاد اشتغال و رونق تولید داشته است.

فرماندار نکا گفت که پارسال ۲۴۵ میلیارد ریال اعتبارات مورد نیاز واحدهای صنعتی نکا جذب شد که سهم عمده ای در ایجاد اشتغال و رونق تولید داشته است.

به گزارش گروه صنعت، معدن و تجارت ویکی پی جی به نقل از ایرنا ، جعفر احمدی روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان افزود : امسال هم در راستای تحقق شعار رهبری و در ادامه تلاش ها برای ایجاد اشتغال و حمایت از تولید با قوت بیشتری وارد عمل می شویم.

وی با تاکید بر ایجاد مشوق مالی و حمایتی برای فراگیر کردن سرمایه گذاری در منطقه ، گفت : باید با رایزنی ها و ایجاد زیرساخت های مختلف ، سرمایه گذاران را به شهرستان سوق داد و به خصوص در صنعت گردشگری که در شهرستان زیرساخت های لازم این امر فراهم شده است، تلاش شود.
فرماندار نکا افزود : در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری و اتخاذ تدابیر مناسب برای حمایت از محصولات تولیدی داخلی ، با تمام توان در سال جدید وارد شده و برای رفع موانع تولید اقدام می شود.

وی تلاش تمامی دستگاهها در رفع مشکلات بنگاههای تولیدی و ایجاد اشتغال را ضروری دانست و یادآور شد: باید با تشویق سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری بیشتر در شهرستان، امنیت لازم برای سرمایه آنان فراهم شود.

احمدی گفت : در سال ۹۵ در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی با تمام توان وارد عمل شدیم و در سال جاری هم علاوه بر این مهم، برای افزایش تولید و اشتغال هم باید تلاش بیشتری انجام شود تا شاهد افزایش اشتغال و کاهش بیکاری باشیم.

فرماندار نکا گفت : پارسال علاوه بر جذب ۲۴۵ میلیارد ریال اعتبارات مورد نیاز واحدهای صنعتی نکا، ۶۵ میلیارد ریال هم در بخش بنگاههای خرد و مشاغل خانگی اعتبار جذب شده است که شاهد عملی شدن اقتصاد مقاومتی در شهرستان و تا حدودی کاهش بیکاری بودیم.

شهرستان ۱۲۰ هزارنفری نکا در شرق مازندران واقع شده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی