رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

شرکت میتسوبیشی ژاپن

شرکت میتسوبیشی ژاپن یکی از قویترین شرکت های ساخت دستگاههای کانالی در دنیا است که با بهره گیری از تکنولوژی انحصاری به ساخت دستگاههای تهویه مطبوع پرداخته است.

  عنوان شرکت: شرکت میتسوبیشی ژاپن

  فیلد کاری :  تولید کننده تجهیزات تهویه مطبوع

  محصولات : 

داکت اسپلیت میتسوبیشی

سیستم تهویه مطبوع مرکزی

اسپلیت کاستی

اسپلیت کانالی

پکیج

 شرکت میتسوبیشی ژاپن

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت میتسوبیشی است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت میتسوبیشی ژاپن


شرکت میتسوبیشی ژاپن یکی از قویترین شرکت های ساخت دستگاههای کانالی در دنیا است که با بهره گیری از تکنولوژی انحصاری به ساخت دستگاههای تهویه مطبوع پرداخته است.

 

تاریخچه و سوابق شرکت میتسوبیشی ژاپن


شرکت میتسوبیشی الکتریک ژاپن با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از تکنولوژی انحصاری به ساخت دستگاههای تهویه مطبوع پرداخته است و در بین دستگاههای تهویه مطبوع تولید شده در این شرکت دستگاه کانالی از ظرفیت ۲۷۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰۰ بی تی یو با فشار استاتیکی بالا ، قابلیت طول کانال کشی ، لوله کشی بالا ،صدایی بسیار آرام و قابلیت نصب کویل آبگرم خود را یکی از قویترین شرکت های ساخت دستگاههای کانالی در دنیا معرفی کرده است .

سیستم تهویه مطبوع میتسوبیشی الکتریک یکی از محبوب ترین مارک ها در صنعت تهویه مطبوع است که قدمتی در حدود ۷۰ سال دارد البته این کمپانی در بخش صنایع سنگین نطیر کشتی سازی و خودرو سازی و همچنین سیستم های الکترونیکی نیز پیشتاز است.

 

آشنایی با محصولات شرکت میتسوبیشی ژاپن


برخی از محصولات شرکت Mitsubishi ژاپن به شرح زیر ارائه شده اند:

  • داکت اسپلیت میتسوبیشی
  • سیستم تهویه مطبوع مرکزی
  • اسپلیت کاستی
  • اسپلیت کانالی
  • پکیج

 

1 2

گالری تصاویر شرکت میتسوبیشی ژاپنتازه های تولیدی شرکت میتسوبیشی ژاپن

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی