رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • پنجشنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 24 June

شرکت سانیکا ترکیه

شرکت سانیکا یکی از بزرگترین تولید کنندگان رادیاتور پانلی ،فولادی ورادیاتور چدنی در سطح دنیا است که در کشور ترکیه مستقر بوده و محصولاتش را به اقصی نقاط دنیا صادر می کند.

  عنوان شرکت: شرکت سانیکا ترکیه

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع رادیاتور

  محصولات : 

رادیاتور پنلی

رادیاتورحوله‌ای

رادیاتور چدنی

 شرکت سانیکا ترکیه

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت Sanica ترکیه است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت سانیکا ترکیه


شرکت سانیکا یکی از بزرگترین تولید کنندگان رادیاتور پانلی ،فولادی ورادیاتور چدنی در سطح دنیا است که در کشور ترکیه مستقر بوده و محصولاتش را به اقصی نقاط دنیا صادر می کند.

 

تاریخچه و سوابق شرکت سانیکا ترکیه


شرکت Sanica ترکیه در سال ۲۰۱۵ سانیکا با بهره برداری از بزرگترین خط تولید تمام اتوماتیک رادیاتورهای پنلی در دنیا با ظرفیت تولید سالانه پنج میلیون متر در شهر اکیسار ترکیه، و به همراه ظرفیت های تولیدی بالا در دیگر صنایع خود: ۵۰۰ هزار عدد وان حمام، ۲۵۰ هزار عدد کابین دوش، ۵۰۰ هزار عدد مخزن داخل دیوار سرویس بهداشتی، ۲۵۰ هزار تن لوله های تاسیساتی در زمره برترین شرکت های تولیدی صنعتی دنیا قرار گرفت.

صادرات به بیش از ۷۰ کشور دنیا سانیکا را در صدر برندهای قدرتمند دنیا و در لیست ۱۰۰۰ شرکت برتر صادر کننده و ۵۰۰ شرکت بزرگ صنعتی ترکیه قرار داده است.

از جولای سال ۲۰۱۵ صادرات رادیاتور های پنلی سانیکا به کشور کانادا آغاز شد که این موفقیت بزرگ تجاری سانیکا را جزو اولین برند های تولید کننده رادیاتور در اروپا قرار داد که محصولات خود را در آمریکای شمالی ارائه داده اند.

 

شرکت تاش تجارت پویا یکی از نمایندگان محصولات شرکت Sanica ترکیه در ایران است.

 

آشنایی با محصولات شرکت سانیکا ترکیه


شرکت Sanica ترکیه انواع رادیاتور را تولید می کند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رادیاتور پنلی
  •   رادیاتورحوله‌ای
  • رادیاتور چدنی

 

گالری تصاویر شرکت سانیکا ترکیهتازه های تولیدی شرکت سانیکا ترکیه

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی