رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰
  • السبت ۹ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 19 June

شرکت دلونگی ایتالیا

شرکت دلونگی ، گروهی متشكل از ۳۰ شركت است و در زمینه فروش دستگاههای تهویه هوا، دستگاههای برودتی و حرارتی، دستگاههای تولید غذا، جاروها و اتوها، جایگاهی برجسته دارد.

  عنوان شرکت: شرکت دلونگی ایتالیا

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع دستگاههای تهویه هوا

  دستگاههای برودتی و حرارتی

  محصولات : 

تصفیه کننده هوا دلونگی
  رادیاتور برقی دلونگی
  بخاری برقی دلونگی

شرکت دلونگی ایتالیا

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت دلونگی ایتالیا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت دلونگی ایتالیا


شرکت دلونگی ، گروهی متشكل از ۳۰ شركت است و در زمینه فروش دستگاههای تهویه هوا، دستگاههای برودتی و حرارتی، دستگاههای تولید غذا، جاروها و اتوها، جایگاهی برجسته دارد.

تاریخچه و سوابق شرکت دلونگی ایتالیا


سالهای ۱۹۰۲ تا ۱۹۵۰: صد سال پیش به شكل یك كارگاه صنعتی كوچك تأسیس شد و در دهه ۱۹۵۰ تبدیل به شركتی كوچك گردید؛ و هنوز به عنوان تأمین‌كننده عمده قطعات برای سیستم‌های گرمایشی شركت‌های دیگر باقی مانده است.

دهه ۱۹۷۰ نقطه عطف دلونگی را مشخص كرد.

 مقام ریاست جاری شركت شخصی به نام دكتر جوزپه دلونگی (Giuseppe De’Longhi) است كه در آن سالها به شركت پیوست و بازاریابی تولیدات را تحت نام خود آغاز نمود.

 از این تاریخ به بعد است كه تولید گسترش می‌یابد و هر محصولی یك موفقیت است. از رادیاتورهای قابل‌حمل گرفته، طیف كاملی از وسایل گرمایشی پدید می‌آید؛ طیف بسیار غنی‌ای ساخته‌شده با ملاك‌های كیفی سخت‌گیرانه كه مطابق با جدید‌ترین استانداردهای ایمنی بین‌المللی است.

وسایل كاربردی و نوآورانه‌ای كه شركت را قادر ساخته است خودش را در پیشاپیش بازارهای اروپایی و فراتر از آن جای دهد:

 در حقیقت، ۱۹۸۰، سال ورود آن به بازارهای ایالات متحده است.

دهه ۱۹۸۰: كمپانی دلونگی سیاست خاصی را در زمینه طبقه‌بندی محصولات خود به كار برد.

شركت در سال ۱۹۸۷ «فریجی ملیو» را پدید آورد كه هنوز تنها سرخ‌كن با سبد چرخشی است كه مصرف روغن آن نصف است.

تنوع و افزایش پایدار فعالیت برای جوركردن محصول، كلید توسعه دلونگی در بازارهای محلی و افزایش چشم‌گیر صادرات بوده است؛ رشدی صعودی كه دلونگی را قادر ساخته است برنامه الحاق شركت‌های دیگر به خود را آغاز كند:

گرمایش- سوپر كالور Supercalor در سال ۱۹۷۹

اجاق‌های مستقل، آون‌های توكار، و اجاق‌های رومیزی- اِلبا Elba در سال ۱۹۸۶

واحدهای گرمایشی آبی فولادی برای سیستم‌های گرمایش مركزی- رادیاتورز Radiators در سال ۱۹۸۶

تهویه مطبوع- آریاجل Ariagel در سال ۱۹۸۷

وسایل نظافت سطوح- وترلا Vetrella در سال ۱۹۸۹

همزمان، شركت دلونگی آغاز به گشایش شركت‌های وابسته در كشورهای اصلی اروپایی و غیراروپایی نمود: این گسترش منجر به تأسیس دلونگی آمریكا( ۱۹۸۸)، دلونگی فرانسه( ۱۹۹۰)، دلونگی هلند( ۱۹۹۳) و دلونگی آلمان و دلونگی ژاپن به علاوه دفترهای نمایندگی‌ در مسكو( ۱۹۹۵) و شانگهای( ۱۹۹۶)، دلونگی كانادا( ۱۹۹۷)، و دفتر نمایندگی‌ در بلژیك( ۱۹۹۹) گردید.

عامل اصلی موفقیت چشم‌گیر دلونگی كاملاً با میراث عظیم ایده و نوآوری شركت پیوند خورده است؛ شركتی كه به طور موفقیت‌آمیزی از تولید محصولات گرمایش قابل‌حمل (رادیوتورهای برقی روغنی، گرماورهای برقی، بخاری‌های فن‌دار، بخاری‌های كاتالیزوری و مادون‌قرمز، و …) آغاز كرده و به تولید محصولات مربوط به بخش تهویه مطبوع رسیده است.

نقطه قوت دیگر گروه دلونگی بهبود پیوسته‌ فناوری تك‌تك واحدهای تولیدی و مدیریت صحیح مهم‌ترین مراحل فرایند تولید برای بهینه‌سازی، بهره‌وری و تمایز محصول در كنار شتاب‌دهی ” بازار به‌هنگام “ است. كارخانه‌های مدرن و خودكار، تخصصی و مكمل هم بودن: اینها مواردی است كه كارخانه‌های دلونگی را تبدیل به پیشرفته‌‌ترین تسهیلات تولیدی می‌كند و این گروه را قادر می سازد محصولاتی را فراهم كند كه در هزینه، قابل‌رقابت و در كیفیت، بسیار سطح بالا باشند.

گروه دلونگی وزنه ‌ایتالیایی سنگینی در عرصه تجارت بین‌الملل است و این به لطف شبكه توزیع آن است كه در بیش از پنجاه كشور جهان حضور دارد. پخش‌كنندگان انحصاری، شركت‌های وابسته، دفاتر نمایندگی، رشد مداوم گروه و دست‌یابی به طرح بزرگ توسعه پایدار را در همه بازارهای اصلی و كشورهای جهان، از اروپا تا آمریكای شمالی و از ژاپن تا آفریقای جنوبی، تضمین می‌كنند.

شرکت دلونگی، گروهی متشكل از ۳۰ شركت است و در زمینه فروش دستگاههای تهویه هوا، دستگاههای برودتی و حرارتی، دستگاههای تولید غذا، جاروها و اتوها، جایگاهی برجسته دارد. در حقیقت این گروه، پیشرو در ارائه دستگاههای حرارتی و تهویه‌كننده‌های سیار و در ایتالیا پیشرو در تمامی بخشها است.

ما اولین برنده جایزه برترین متخصصین در تولیدات بادوام و برترین ركورددار در راه رشد هستیم. ما نوآوری، ابتكار و سبك سنتی ایتالیایی را به عنوان ارزشهای اصلی فرا راه خود قرار می‌دهیم. ما بر سكوی جهانی ایستاده‌ایم، و با مقامی نامی در صنعت، عملكردی گسترده و عمیق داریم

 

آشنایی با محصولات شرکت دلونگی ایتالیا


شرکت دلونگی محصولات تهویه مطبوع و همچنین لئوازم خانگی را تولید می کند برخی از محصولات تاسیساتی این شرکت به شرح زیر ارائه شده اند:

  تصفیه کننده هوا دلونگی
  رادیاتور برقی دلونگی
  بخاری برقی دلونگی
دلونگی محصول دلونگی محصولات دلونگی

گالری تصاویر شرکت دلونگی ایتالیاتازه های تولیدی شرکت دلونگی ایتالیا

تازه های تولیدی این شرکت هنوز به روز رسانی نشده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی