رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 23 April

شرکت آگوست بروتچه

کمپانی آگوست بروتچه (August Brotje GmbH) به عنوان یکی از پیشگامان تولید سیستمهای حرارتی، در عرصه ارائه فن آوری همواره پیش تاز بوده است و در واقع شخصیت شناخته شده این شرکت در سطوح بین المللی و آوازه خوش نام آن ، مدیون عرضه محصولات یا کیفیت بالا است.

  عنوان شرکت: شرکت آگوست بروتچه آلمان

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع تجهیزات گرمایشی

  محصولات : 

دستگاه های چگالشی

سیستم های حرارتی دیواری و زمینی

رادیاتورهای فولادی

سیستمهای خورشیدی

مخازن ذخیره آبگرم

 

 شرکت آگوست بروتچه آلمان

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت August Brotje آلمان است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

 

آشنایی با شرکت آگوست بروتچه آلمان


کمپانی آگوست بروتچه (August Brotje GmbH) به عنوان یکی از پیشگامان تولید سیستمهای حرارتی، در عرصه ارائه فن آوری همواره پیش تاز بوده است و در واقع شخصیت شناخته شده این شرکت در سطوح بین المللی و آوازه خوش نام آن ، مدیون عرضه محصولات یا کیفیت بالا است.

تاریخچه و سوابق شرکت آگوست بروتچه آلمان


در سال ۱۹۱۹ آگوست بروتچه ، کمپانی بروتچه را در کشور آلمان و در ایالت ساکسونی جنوبی و در شهر اولدن بورگ و در ناحیه راستد (Rastede) پایه گذاری کرد.

گستره دانش متخصصین شرکت بروتچه عاملی برای افزایش بهره وری تولید و موجب بازدهی بالای محصولات گرمایشی بروتچه ، چه از لحاظ مصرف انرژی و چه از لحاظ حفاظت از محیط زیست بوده است.

این شرکت به عنوان عضوی مهم و اثرگذار در گروه صنعتی باکسی (Baxi Group) با بیش از ۲۸ سایت تولیدی در ۱۰ کشور دنیا، خود به عنوان یکی از رهبران حاضر در سطوح فن آوری بالا و نوآوردر عرصه جهانی ، محسوب می شود.

 

این کمپانی در طی زمان موفقیت های زیر را کسب کرده است:

۱۹۲۵: کارخانه رادیاتورهای فولادی آگوست بروتچه به منظور طراحی و تولید رادیاتور و با همین نام شکل گرفت و شروع به کار کرد.
۱۹۳۵: تولید رادیاتورهای فولادی مطابق با استانداردهای ملی آلمان یکی از نقاط عطف بسیار مهم در توسعه و تحول شرکت بود.
۱۹۳۶: در سال ۱۹۳۶ کمپانی بروتچه در کنار گسترش تولید رادیاتور نسبت به تولید انواع پکیج ها و بویلرهای فولادی اقدام نمود.
۱۹۸۱: بویلر بخار ۳۲ Heizzentrale ESB نخستین دیگ بخاری محسوب می شود که از مجموعه تولیدات شرکت، موفق به اخذ جایزه ارشد کیفیت و توانایی با عنوان متمایز ترین از مؤسسه Stiffung Warentest گردید.
۱۹۹۲: راه اندازی خطوط جدید با ظرفیت بالای تولید رادیاتورهای پانل
۱۹۹۳: شرکت بروتچه اقدام به تولید نخستین پکیج های گرمایشی گازسوز حرارت مرکزی دیواری با ظرفیت های بالا نمود.
۱۹۹۶: دستگاه Ecotherm Plus WCB 20 یکی از اولین محصولات پکیج های چگالشی در سطح جهانی بود که موفق به اخذ جایزه کیفیت و ارزیابی با عنوان متعالی ترین از مؤسسه Stiffung Warentest گردید.
۱۹۹۹:کمپانی بروتچه به عضویت گروه صنعتی باکسی به عنوان یکی از شاخص ترین مجموعه شرکت های اروپایی نوآور در زمینه فناوری سیستم های حرارتی پیوست.
۲۰۰۰: دستگاه EcoCondens BBS15 موفق به اخذ جایزه کیفیت و ارزیابی با عنوان متعالی ترین از مؤسسه Stiffung Warentest از میان انواع پکیج های گازسوز چگالشی گردید.
۲۰۰۴: ظهور دستگاه NovoCondens SOB به عنوان نسل جدید سیستم های چگالشی نفت سوز در خطوط تولید محصولات جای گرفت.
۲۰۰۷: Eurocondens SGB به عنوان نسل جدید سیستم های گرمایشی گازسوز با ظرفیت های بالا پس از تغییرات اصولی در ساختار جایگزین تولیدات قبلی شد.
۲۰۰۸: خط تولید سیستم های مولد مقیاس کوچک (GHP) با مقیاس های ظرفیت پایین به عنوان یکی از اصلی ترین فعالیت های شرکت در کارخانه راه اندازی گردید.
آشنایی با محصولات شرکت آگوست بروتچه آلمان


می توان انواع دستگاه های چگالشی را در کنار سایر سیستم های حرارتی دیواری و زمینی با مصارف سوخت گوناگون (گاز،گاز مایع ، چوب ، نفت و … )  انواع رادیاتورهای فولادی (پانل دیواری و حوله خشک کن) با طراحی های متنوع ، انواع سیستمهای خورشیدی ، ابزار دقیق کنترل خودکار و هوشمند و مخازن ذخیره آبگرم چند منظوره را در سبد محصولات شرکت یافت.

گالری تصاویر شرکت آگوست بروتچه آلمانتازه های تولیدی شرکت آگوست بروتچه آلمان

پکیج های مرکزی چگالشی گازسوز یورو کندانس (Euro Condense SGB) با توان حرارتی متنوع از ۱۲۵ KW تا ۳۰۰KW از محصولات جدید این کمپانی است.

این دسته ازمحصولات در ارتقاء و افزایش میزان کارایی و نیز راندمان بالای بهره برداری بسیار مؤثرند ، پدیده چگالش به نوعی باعث کاهش مصرف انرژی بالاتر از ۴۰% نسبت به دیگ و مشعل های موتورخانه های سنتی می گردد،

امکان کنترل و برنامه ریزی دقیق و برخورداری از تکنولوژی تکامل یافته ، به همراه حداکثر سازگاری با شرایط بومی کارکرد دستگاه ، آسایش و راحتی و ایجاد مطلوبیت برای ساکنان مجموعه های مسکونی با تراکم نفرات بالا و سازه های با سایر کاربری ها را فراهم می کند.

استقرار سیستم های مدیریت هوشمند در کنار تجهیزات فرمان و کنترل دستگاه های مزبور، ساختمان را به نهایت حد ایده آل برای زندگی و آسایش و آرامش فرا می خواند.
در نسل جدید پکیج های چگالشی یورو کندانس به مواردی همچون کاهش فضای استقرار، کاهش صدای کارکرد دستگاه و نیز افزایش قابلیت مدولاسیون احتراق توجه ویژه ای شده است.این دستگاه ها در ۵ ظرفیت حرارتی عرضه می گردد و در طراحی و تولید آن مواردی همچون سلیقه و خواست مصرف کنندگان و شرایط بهینه راه اندازی، لحاظ گردیده است.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی