رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

بازدید معاون وزیر نیرو از محل آبگیری تصفیه خانه آب مشگین شهر

عصر بیست و ششم فروردین ماه معاون امور آب و آبفای وزیر نیرو به اتفاق مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای، آب و فاضلاب شهری و روستایی استان از محل آبگیری تصفیه خانه آب مشگین شهر بازدید نمود.

عصر بیست و ششم فروردین ماه معاون امور آب و آبفای وزیر نیرو به اتفاق مدیران عامل شرکت های آب منطقه ای، آب و فاضلاب شهری و روستایی استان از محل آبگیری تصفیه خانه آب مشگین شهر بازدید نمود.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اردبیل، در این بازدید رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: عوامل ما از همان ساعات اولیه بحران با استقرار در مناطق مختلف مشکلات موجود را رصد کرده و از همان لحظه در تلاش برای حل مشکلات موجود هستند.

مهندس اصغر سلیمان زاده تصریح کرد: از لحظه اولیه وقوع سیلاب شرکت آب منطقه ای اردبیل با استقرار دو دستگاه سنگین بیل میکانیکی سعی در هدایت آب به سمت محل اولیه آبگیری تصفیه خانه نمودند.

وی اظهار داشت: علی رغم اینکه محل آبگیری تصفیه خانه آب مشگین شهر در ۱۵ کیلومتری شهر و در ارتفاعات مشگین شهر واقع گردیده، اما همکاران ما در امور آب شهرستان با بسیج کلیه نیروی انسانی و امکانات سعی در حل مشکل نمودند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل اظهار امیدواری کرد با تزریق ۱۰۰ لیتر در ثانیه از ساعات اولیه امروز این مقدار تا ساعاتی دیگر افزیش خواهد یافت تا به شکل کاملا مناسب این مشکل را حل نماییم.

مهندس سلیمانزاده با اشاره به تلاش شبانه روزی مدیریت و کارکنان امور منابع آب شهرستان مشگین شهر عنوان کرد: بعد از حل مشکل آب شرب مشگین شهر در مقطع کنونی، سعی در تامین مطمئن آب شرب برای سالهای آتی از منابع آبی دیگرخواهیم بود.

معاون امور آب و آبفای وزیر نیرو در این بازدید ضمن تقدیر از زحمات شرکت آب منطقه ای اردبیل، خدمت رسانی به مردم را از افتخارات دولت تدبیر و امید عنوان کرد و گفت: با تلاش شبانه روزی مشکلات موجود مرتفع خواهد گردید.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی