رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۲۷ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 10 April

قوانین دست و پاگیر تولید

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار معرفی قوانین دست و پاگیر تولید توسط وزارت صنایع شدند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار معرفی قوانین دست و پاگیر تولید توسط وزارت صنایع شدند.

به گزارش گروه تولید و تجارت ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان  سعید باستانی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:قوانین متعددی بویژه در برنامه بودجه ۹۶ و برنامه ششم توسعه برای حمایت از تولید به تصویب رسیده و همچنین قوانینی مانند قانون تنظیم برخی مقررات مالی دولت،قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان، قانون استفاده حداکثری از تولید داخلی و قانون رفع موانع تولید نیز به قوانین موجود اضافه شده است.

وی در ادامه افزود:در جلسه اخیر با وزیر صنعت که فعالان بخش خصوصی و اتاق بازرگانی نیز در آن حضور داشتند ،نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار معرفی قوانین دست و پا گیر و مزاحم تولید توسط وزارت صنایع شدند.

باستانی همچنین اضافه کرد:دولت موظف شده تا پایان فروردین ماه قوانین مذکور را به مجلس شورای اسلامی ارائه دهد تا پس از بررسی بتوانیم در غالب طرح دوباره به صحن علنی ببریم و در غیر این صورت توسط خود دولت به صورت لایحه به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی