رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

طرح رونق تولید امسال هم عملیاتی می شود

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح رونق تولید یا همان اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی امسال هم عملیاتی می شود. به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری شبستان، محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: طرح […]

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح رونق تولید یا همان اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی امسال هم عملیاتی می شود.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری شبستان، محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: طرح رونق تولید که با اجرای آن تسهیلاتی به صنایع کوچک و متوسط پرداخت شد، امسال نیز عملیاتی خواهد شد.

وی با بیان این که مردم نسبت به گذشته بیشتر کالاهای ایرانی می‌خرند. تعدد تولیدکننده و کالاهای تولیدی داریم، دولت امسال بیش از گذشته به دنبال طرح‌های تشویقی برای تولیدکنندگان است، افزود: از طرف دیگر مردم خودمان هم بیش از گذشته به مصرف کالاهای داخلی روی آورده‌اند و رضایتشان بیشتر از گذشته شده‌ است. این مسأله را خود تولیدکنندگان هم تأیید می‌کنند. زمانی که کالاهای ما برای رقبت در بازارهای خارجی پذیرفته می‌شود دلیلی ندارد که در داخل نسبت به آن کم توجهی شود.

امیدواریم امسال هم رشد تولید را شاهد باشیم. طرح رونق تولید که تسهیلاتی برایش به صنایع کوچک پرداخت کردیم خوشبختانه مصوب شده است. در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی امسال هم بررسی خواهد شد و ان‌شاءالله چندین مشوق دیگر نیز برای حمایت از تولیدات داخلی خواهیم داشت.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی