رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

شرکت اکو انرژی 3

شرکت اکو انرژی چین (ECO Energy) در صنعت تهویه مطبوع فعال است و یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدكننده چیلرهای جذبی در دنیا است.

  عنوان شرکت: شرکت اکو انرژی چین

  فیلد کاری :  طراحی و تولید انواع تجهیزات

گرمایش و سرمایش

  محصولات : 

پمپ های خانگی و مصارف عمومی

چیلرهای جذبی

پمپ های حرارتی

بویلر

 شرکت اکو انرژی

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت اکو انرژی چین است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

آشنایی با شرکت اکو انرژی چین (ECO Energy)


شرکت اکو انرژی چین (ECO Energy) در صنعت تهویه مطبوع فعال است و یکی از بزرگترین کمپانی های تولیدكننده چیلرهای جذبی در دنیا است.

تاریخچه و سوابق شرکت اکو انرژی چین (ECO Energy)


كمپانی اكو انرژی در سال ۱۹۸۳ میلادی در شهر یانگ جین كشور چین فعالیت خود را با تولید چیلرهای جذبی، پمپ های حرارتی و بویلر در مدل ها و ظرفیت های گوناگون در كارخانه ای به وسعت ۳۰۰ هكتار آغاز نموده كه در حال حاضر با داشتن ۶۰۰۰ پرسنل مستقر در كارخانه بزرگترین کمپانی تولیدكننده چیلرهای جذبی در دنیا است، در ضمن این شرکت و تأمین كننده بیش از ۲۰ میلیون تن برودتی در سراسر جهان است.

دانش فنی بالا، استفاده از تكنولوژی فوق مدرن و همچنین توجه خاص به صرفه جویی در مصرف انرژی و حفظ محیط زیست، محصولات اكو انرژی را در سطح بسیار بالایی در جهان قرار داده بطوریكه برندهای تهویه مطبوع معتبر دنیا سفارش ساخت محصولات اكو انرژی را به نام برند تجاری خود می دهند.

این كمپانی با حمایت دولت چین در راستای افزایش سطح معلومات پرسنل خود و سایر متخصصین، دانشكده آموزشی مقطع فوق دكترا چیلرهای جذبی را كه تنها مرجع آكادمیك چیلرهای جذبی در جهان است، تأسیس نموده است.

قلب سبز و آینده سبز شعار کمپانی اكو انرژی است. این شرکت طی ۳۰ سال گذشته همه تلاش خود را بر استفاده بهینه از انرژی، همچنین استفاده و بازیافت انرژی هایی كه هدر می رود، قرار داده است.

این كار از یك سوء هزینه انرژی را به حداقل می رساند و مصرف كننده مستقیماً از منافع آن بهره مند می شود و از سوی دیگر مصرف كننده خود را در حفظ ذخایر انرژی و حفاظت از محیط زیست شریك می نماید.

کمپانی اكو انرژی در جهت تحقق شعار خود اقداماتی همچون گسترش كاربرد چیلرهای جذبی و پمپ های حرارتی (استفاده از منابع گرمائی اتلاف شده، استفاده از انرژی خورشیدی و حرارت مرکز زمین) و ارائه راه حل های ذخیره انرژی و سایر راه حل های اقتصادی و عملی به منظور کمک به حفظ محیط زیست و ذخایر انرژی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای را به انجام رسانده است.

 

آشنایی با محصولات شرکت اکو انرژی چین (ECO Energy)


برخی از محصولات شرکت اکو انرژی به شرح زیر ارائه شده اند:

پمپ های خانگی و مصارف عمومی

چیلرهای جذبی

پمپ های حرارتی

بویلر

 

گالری تصاویر شرکت اکو انرژی چین (ECO Energy)


شرکت اکو انرژی 1

تازه های تولیدی شرکت اکو انرژی چین (ECO Energy)

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی