رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۱۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 23 April

شرکت کایفلکس ایتالیا

شرکت کی فلکس ایتالیا تولید کننده انواع عایق های حرارتی و برودتی است که با بیش از ۷۰ دفتر نمایندگی فروش و ۱۲ کارخانه در مناطق مختلف جهان، بزرگترین تولیدکننده این عایق ها در دنیا است.

  عنوان شرکت: شرکت کی فلکس ایتالیا

  فیلد کاری :  تولید کننده انواع عایق های حرارتی

و برودتی

  محصولات : انواع عایق

 

 شرکت کی فلکس ایتالیا لوگو

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت کی فلکس ایتالیا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

آشنایی با شرکت کی فلکس ایتالیا


شرکت کایفلکس ایتالیا تولید کننده انواع عایق های حرارتی و برودتی است که با بیش از ۷۰ دفتر نمایندگی فروش و ۱۲ کارخانه در مناطق مختلف جهان، بزرگترین تولیدکننده این عایق ها در دنیا است.

تاریخچه و سوابق شرکت کی فلکس ایتالیا


شرکت L’isolante k-flex ایتالیا در سال ۱۹۸۹ در Roncello (حومه میلان) شروع به راه اندازی کارخانه تولید عایق های برودتی، حرارتی فوم الاستومری نمود و محصولات تولیدی را با نام تجاری K-FLEX به بازار عرضه نمود.

عایق های برودتی، حرارتیk-flex از جنس نیتریل رابر فوم (NBR) بوده و با داشتن خاصیت ها و قابلیت های منحصر به فرد قابل استفاده در کلیه صنایع قابل استفاده هستند.

با عرضه عایق k-flex به بازار و استقبال صنایع مختلف از این محصول، تقاضای مشتریان در سراسر دنیا افزایش یافت

و طی زمان کوتاهی k-flex جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان اقدام به افتتاح دفاتر نمایندگی پخش، فروش و تاسیس کارخانه در کشورهای مختلف نمود.

در حال حاضر k-flex از طریق ۷۰ دفتر نمایندگی فروش و پخش در کشورهای پیشرفته و صنعتی، همچنین ۱۴ کارخانه در سراسر دنیا فعالیت گسترده ای دارد.

موفقیت و پیشرفت L’isolante k-flex مرهون استفاده از نیروهای متخصص، تکنولوژی روز، نوآوری، رعایت استانداردهای بین المللی زیست محیطی، کیفیتی، مدیریتی و … است.

موارد فوق موجب شد تا k-flex به بزرگترین و معتبرترین تولید کننده عایق های فوم الاستومریک در جهان تبدیل شود.

 

 

آشنایی با محصولات شرکت کی فلکس ایتالیا


شرکت کی فلکس ایتالیا تولید کننده انواع عایق های حرارتی و برودتی و بزرگترین تولیدکننده این عایق ها در دنیا است که انواع عایق ها را تولید می کند.

محصولات این شرکت در صنایعی از قبیل ساختمان و تاسیسات، نفت و انرژی، صنایع دارویی، صنایع خودروسازی و…مورد استفاده گسترده قرار می گیرد.

گالری تصاویر شرکت کی فلکس ایتالیا


شرکت کایفلکس ایتالیا

تازه های تولیدی شرکت کی فلکس ایتالیا

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی