رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 21 June

شرکت وایلیانت آلمان

شرکت وایلانت آلمان ، مجموعه ای است که محصولات خود را در زمینه گرمایشی، سرمایشی و آب گرم توسعه می دهد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های تاسیساتی است که به صورت بین المللی در صنعت تاسیسات فعال است.

  عنوان شرکت: شرکت وایلانت آلمان

  فیلد کاری :  تولید کننده تجهیزات گرمایش، سرمایش و

آب گرم

  محصولات : بویلرهای فولادی چگالشی و غیر چگالشی و

هواسازها و هوارسان های ساختمانی و صنعتی و سیستم

های کنترلی

 

 شرکت Vaillant آلمان

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت وایلانت است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

Vaillant group

آشنایی با شرکت وایلانت آلمان


شرکت وایلانت آلمان ، مجموعه ای است که محصولات خود را در زمینه گرمایشی، سرمایشی و آب گرم توسعه می دهد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت های تاسیساتی است که به صورت بین المللی در صنعت تاسیسات فعال است.

تاریخچه و سوابق شرکت وایلانت آلمان


شرکت Vaillant آلمان ، مجموعه ای است که محصولات خود را در زمینه گرمایشی، سرمایشی و آب گرم توسعه می دهد و دفتر مرکزی مجموعه وایلانت در رمشاید آلمان واقع شده اس.. در این کمپانی ۱۲ هزار نفر در سراسر جهان مشغول به کار هستند و دارای گردش مالی به ارزش ۲.۳ میلیارد یورو می باشد که این امر باعث شده است که گروه وایلانت در جایگاه دومین کمپانی بزرگ در این بخش در اروپا قرار گیرد.
این مجموعه تمرکز ویژه فعالیت های خود را در زمینه رشد محصولات سبز، صرفه جویی در انرژی و محصولات سازگار با محیط زیست قرار داده است که شرایط برای دستیابی رشد پایدار و سود آور محقق گردد.
تاریخچه وایلانت به سال ۱۸۷۴ بر می گردد، زمانی که یوهان وایلانت در رمشاید آلمان این شرکت را تاسیس کرد. از آن پس وایلانت یک رهبر در بازار فن آوری گرمایش و تهویه بوده است.
 وایلانت با شرکت های دیگر تاسیسیاتی ادغام شده است و آنها را جزو زیر مجموعه خود قرار داده است و کمپانی وایلانت را به وجود آورده است.
برند های وایلانت در زیر ارائه شده اند که صفحه معرفی هر کدام در پرتال تاسیسات ویکی پی جی موجود است.

 

آشنایی با محصولات شرکت وایلانت آلمان


شرکت وایلانت ، مجموعه ای است که محصولات خود را در زمینه گرمایشی، سرمایشی و آب گرم توسعه می دهد.

گالری تصاویر شرکت وایلانت آلمانتازه های تولیدی شرکت وایلانت آلمان

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی