رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

شرکت باکسی ایتالیا

شرکت باکسی ایتالیا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت­ های تولید کننده پکیج در جهان شناخته می شود که همواره در زمینه طراحی و ساخت پکیج و سیستم های حرارتی با فن آوری جدید فعالیت می کند، به اعتقاد BAXI آینده متعلق به شرکت­ هایی است که از فن آوری ­های پیشرفته برای تولید محصولات خود بهره می گیرند.

  عنوان شرکت: شرکت باکسی ایتالیا

  فیلد کاری :  تولید کننده تجهیزات گرمایشو پکیج

  محصولات : انواع پکیج

 

 شرکت باکسی ایتالیا

.

پرتال جامع ویکی پی جی به منظور شناساندن فعالان صنعت تاسیسات به معرفی شرکت های تاسیساتی خارجی تاسیساتی پرداخته است. فهرست شرکت های تاسیساتی خارجی در صفحه لیست شرکت های تاسیساتی خارجی موجود است و با کلیک بر روی اسم هر شرکت تاسیساتی می توان به صفحه معرفی شرکت ها دسترسی پیدا کرد.

این صفحه مربوط به معرفی شرکت باکسی ایتالیا است که به منظور شناساندن این شرکت و معرفی آن به فعالان این حوزه در اختیار مهندسان و متخصصان تاسیسات قرار گرفته است.

آشنایی با شرکت باکسی ایتالیا


شرکت باکسی ایتالیا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت­ های تولید کننده پکیج  در جهان شناخته می شود که همواره در زمینه طراحی و ساخت پکیج و سیستم های حرارتی با فن آوری جدید فعالیت می کند،

به اعتقاد BAXI آینده متعلق به شرکت­ هایی است که از فن آوری ­های پیشرفته برای تولید محصولات خود بهره می گیرند.

تاریخچه و سوابق شرکت باکسی ایتالیا


شرکت باکسی ایتالیا در سال ۱۹۲۵ در ایتالیا برای تولید آبگرمکن برقی و رادیاتور پانلی آغاز به کار کرد.

در اواخر سال ۱۹۷۰ میلادی BAXI GROUP وارد عرصه تولید محصولات گازی شد و موفق به تولید اولین پکیج های گازی دیواری گردید، دراواسط دهه ۱۹۸۰ میلادی این کمپانی وارد بازارهای جهانی شد و صادرات محصولات گازی خود به بازارهای جهانی را آغاز کرد.

شرکت باکسی ایتالیا هم اکنون دارای ۷ کارخانه تولید محصولات حرارتی در کشورهای اروپایی(انگلستان، ایتالیا ، فرانسه، اسپانیا، آلمان و …) است و ۱۸ برند از محصولات معتبر دنیای گرمایش را تولید می کند که از جمله آن عبارتند از:

 BAXI , ANDREWS , BROTJE , ELSON , HEATRAESADIA  MAIN , OERTLI , POTTERTON   , MEGAFLO , REMEHA , FALKE , SANTON , SENERTEC  ,  VALOR , WESTEN , ROCA و …

این شرکت هم اکنون سالیانه بیش از ۸ میلیون پکیج تولید می ­کند و محصولات خود را به  بیش از ۷۰ کشور دنیا صادر می­ نماید، BAXI GROUP در سراسر اروپا ۶۴۰۰ کارمند دارد و گردش مالی شرکت بالغ بر ۱/۸ میلیارد یورو است.

BAXI GROUP از ابتدا کیفیت و نوآوری، توجه به خواست و رفاه مشتریان و تولید محصولاتی با فن آوری جدید و مصرف انرژی بهینه را در اولویت خود قرار داده است.

 

آشنایی با محصولات شرکت باکسی ایتالیا


شرکت باکسی ایتالیا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت­ های تولید کننده پکیج  در جهان شناخته می شود که همواره در زمینه طراحی و ساخت پکیج و سیستم های حرارتی با فن آوری جدید فعالیت می کند.

گالری تصاویر شرکت باکسی ایتالیا


شرکت باکسی ایتالیا

تازه های تولیدی شرکت باکسی ایتالیا

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی