رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۶ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 16 June

صندوق کارآفرینی امید

نهاوندیان سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری با مثبت ارزیابی کردن تسهیلات اشتغالزایی از سوی صندوق کارآفرینی امید ، اظهار امیدواری کرد با حمایت بیشتر دولت و مجلس و کمک نهادهای مالی مرتبط بتوان امسال را به سالی ممتاز برای اشتغال‌آفرینی و تولید ملی تبدیل کرد.

نهاوندیان سرپرست نهاد ریاست‌جمهوری با مثبت ارزیابی کردن تسهیلات اشتغالزایی از سوی صندوق کارآفرینی امید ، اظهار امیدواری کرد با حمایت بیشتر دولت و مجلس و کمک نهادهای مالی مرتبط بتوان امسال را به سالی ممتاز برای اشتغال‌آفرینی و تولید ملی تبدیل کرد.

به گزارش گروه اقتصاد ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری تسنیم  به نقل از  صندوق کارآفرینی امید، اصغر نورالله‌زاده در دیدار کارکنان این صندوق با محمد نهاوندیان سرپرست نهاد ریاست جمهوری و عضو هیئت مدیره صندوق کارآفرینی امید گفت: عملکرد صندوق در سال گذشته در مقایسه با منابع مالی محدود، بسیار قابل قبول بوده است به‌نحوی که در حوزه صنعت بیش از ۴۸۹ میلیارد تومان، در حوزه خدمات بیش از ۴۸۱ میلیارد تومان و در حوزه کشاورزی بیش از ۱۲۷ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که این میزان اعتبار به قریب ۶۶هزار متقاضی اختصاص یافته است.

در ادامه این دیدار، نهاوندیان اظهار امیدواری کرد، در سالی که به‌فرموده مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی اشتغال ــ تولید نام‌گذاری شده است صندوق بتواند به‌عنوان یکی از ارکان مهم و تأثیرگذار دولت تدبیر و امید، با ایجاد زمینه اشتغال از دغدغه جوانان جویای کار بکاهد.

عضو هیئت مدیره صندوق کارآفرینی امید ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد صندوق در سال گذشته، ‌برنامه‌ها،‌ سیاست‌ها و اقدامات صندوق را در راستای اقتصاد مقاومتی برشمرد و افزود: صندوق کارآفرینی امید با وجود منابع مالی محدود عملکرد درخشانی در حمایت از کسب و کارهای خانگی، خرد و کوچک داشته به‌نحوی که رضایت از عملکرد صندوق در دولت و مجلس محسوس است.

نهاوندیان ابراز امیدواری کرد با حمایت بیشتر دولت و مجلس و تأمین منابع مالی مناسب برای صندوق بتوان امسال را با کمک نهادهای مرتبط، به سالی ممتاز برای اشتغال آفرینی و تولید ملی تبدیل کرد.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی