رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
  • الجمعة ۸ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 18 June

محمد پناهی از مدیران فعال در صنعت تاسیسات کشور و مدیر عامل شرکت اصفهان دما است. این شرکت در زمینه طراحی و توليد دستگاه های تهويه مطبوع ( سرمایشی و گرمایشی ) فعالیت دارد.

  نام: محمد پناهی

  سمت: 

  مدير عامل شركت درچان   ۱۳۵۷ – ۱۳۶۹

  مدير عامل شركت اصفهان دما  ۱۳۶۹ – تا به اكنون

.
محمد پناهی از مدیران فعال در صنعت تاسیسات کشور و مدیر عامل شرکت اصفهان دما است. این شرکت در زمینه طراحی و توليد دستگاه های تهويه مطبوع ( سرمایشی و گرمایشی ) فعالیت دارد.

محمد پناهی سال۱۳۳۰ دراصفهان متولدشد .  پس از گذراندن دوره های تحصیلی ابتدایی و دبیرستان در اصفهان ، تحصیلات خود را در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه صنعتی پلی تکنیک امیرکبیر تهران ، درسال ۱۳۴۸  آغازکرد.

وی پس از پایان تحصیلات دانشگاهی در سال ۱۳۵۲   ، در شرکت شعله خاور مشغول به کار شد. بیشتر فعالیت این شرکت که نمایندگی چندین شرکت بزرگ آمریکایی را در ایران و خاورمیانه برعهده داشت در زمینه تأسیسات صنعتی ، تجاری وخانگی بود.

مهندس پناهی پس از کسب تجربه های صنعتی ، درسال ۱۳۵۵  در شرکت شعله طلایی اصفهان که پیمانکار ساخت پالایشگاه اصفهان بود ، با سمت رئیس کارگاه ، به فعالیت خود ادامه داد.

وی همزمان با فعالیت درشعله طلایی اصفهان ، در اوایل سال ۱۳۵۷ شرکت درچان را که در ابتدا در زمینه امور پیمانکاری ، نظارت و مشاوره تأسیسات ، خدمات ارائه میداد ، تأسیس و تاسال ۱۳۶۹ در آن به فعالیت پرداخت.

مهندس پناهی با شناخت نیازهای صنعتی و درک ضرورت نیاز کشور به تولید صنعتی کالا  و ایجاد اشتغال ، به عنوان عامل پیشرفت کشور پس از  دوران جنگ تحمیلی ، در کسوت یک کارآفرین توانمند ایرانی،موفق شد شرکت سهامی خاص اصفهان دما را در سال ۱۳۶۹   باهدف ساخت و تولید دستگاههای گرمایشی و سرمایشی ، با سرمایه گذاری اولیه۵ میلیون ریال  ، ثبت وتأسیس کند.

نخستین تولیدات شرکت اصفهان دما ، سال۱۳۷۰ به بازار عرضه شد. در سال۱۳۷۴  و با هدف توسعه فعالیتها ، کار احداث ساختمان اصلی کارگاه شرکت آغاز شد و در سال ۱۳۷۵ ،خط تولید آن به بهره برداری رسید و از  همان سال،کار ساخت و تولید سفارشات ، دراین کارگاه آغازشد .  این شرکت پس از گذشت بیش ازیک دهه فعالیت ،موفق به ارائه محصولات مختلف برابر درخواست مشتریان شده است.

گالری تصاویر:


 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی