رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

واردات غیرقانونی

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا وارز با اشاره به تبعات منفی واردات غیرقانونی بر جامعه گفت:جلوگیری از واردات غیرقانونی ،سبب رونق فعالیت واحدهای تولیدی، ایجاد اشتغال مولد درسطح جامعه و در نتیجه ترغیب جوانان به امر ازدواج می شود.   به گزارش گروه اقتصاد ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ، قاسم خورشیدی […]

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا وارز با اشاره به تبعات منفی واردات غیرقانونی بر جامعه گفت:جلوگیری از واردات غیرقانونی ،سبب رونق فعالیت واحدهای تولیدی، ایجاد اشتغال مولد درسطح جامعه و در نتیجه ترغیب جوانان به امر ازدواج می شود.

 

به گزارش گروه اقتصاد ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ، قاسم خورشیدی سخنگوی ستاد مبارزه باقاچاق کالا وارز کشور گفت:کاهش قاچاق , واردات غیرقانونی در کشور و تسهیل تجارت قانونی می تواند زمینه ساز افزایش تولیدات داخلی ورونق بنگاه های داخلی باشد.

 

وی درادامه تاکید کرد:همچنین جلوگیری از واردات غیرقانونی ،سبب رونق فعالیت واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال مولد درسطح جامعه می شود .

 

خورشیدی تصریح کرد:مبارزه اصولی باقاچاق به عنوان یکی از اصلی ترین مشکلات اقتصادی می تواند معضل بیکاری که مانع اصلی بر سر راه تشکیل خانواده جوانان جامعه است را برطرف کند.

 

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا وارز تصریح کرد:در راستای مبارزه با این پدیده شوم ابتدا می بایست الگوی مصرف در جامعه را دستخوش تغییراتی کنیم ؛ با مدیریت و کاهش تقاضای کالای قاچاق وخارجی می توانیم شرایطی را فراهم آوریم که مردم رغبت بیشتری به تهیه کالای باکیفیت داخلی نشان بدهند.

 

وی همچنین بیان کرد:بااین نوع فرهنگ سازی در واقع به طور طبیعی قیمت تمام شده تشکیل یک زندگی را کاهش داده ایم زیرا در حال حاضر هزینه های تهیه جهیزیه وبرگزاری مراسم بسیار بالاست واین خود یکی از دلایل عدم رغبت جوانان برای ازدواج است.

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی