رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April

مدیرعامل بانک رفاه اعلام کرد؛

رشد اقتصادی ۷ درصدی دستاورد بزرگی است

مدیرعامل بانک رفاه گفت : رشد اقتصادی ۷ درصدی برای اقتصاد کشور و دولت یازدهم یک دستاورد بزرگ است.

مدیرعامل بانک رفاه گفت : رشد اقتصادی ۷ درصدی برای اقتصاد کشور و دولت یازدهم یک دستاورد بزرگ است.

به گزارش گروه اقتصاد ویکی پی جی به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی بانک رفاه، دکتر محمد علی سهمانی در جمع مدیران عالی بانک رفاه و در تشریح رشد اقتصادی و عملکرد اقتصادی دولت در سال ۹۵، افزود: با سیاست‌هایی که دولت در حوزه نقدینگی در پیش گرفت، تورم افسار گسیخته کشور یک رقمی شد.
سهمانی با اشاره به اقدامات دولت برای مهار بحران رکود تورمی و رشد اقتصادی گفت: دولت یازدهم طی سال های اخیر عملکرد بسیار مطلوبی در تزریق نقدینگی به بنگاه های زود بازده و خروج از رکود تورمی داشته است. علاوه بر رشد تولید ناخالص ملی خوشبختانه تورم به نحو مطلوبی کنترل شده است. این دستاورد بی تردید باعث تقویت سطح کیفیت زندگی مردم خواهد شد.
سهمانی کنترل نوسانات نرخ ارز را دیگر دستاوردهای دولت یازدهم بیان کرد و اظهار داشت: دولت یازدهم مدیریت خوبی در کنترل نوسانات نرخ ارز داشته است. این نوسانات ارتباط بسیار زیادی با شبکه بانکی دارند که خوشبختانه طی روزهای اخیر بدون نوسان بوده است.
مدیرعامل بانک رفاه همچنین رشد حوزه بورس و سرمایه گذاری و همچنین بازگشایی نماد برخی از بانک‌های بورسی را دیگر دستاورد دولت یازدهم دانست و اظهار داشت: این شاخص‌ها طی سال ۹۶ شرایط پر رونق تری نسبت به سال ۹۵ را تجربه خواهند کرد.
بانک رفاه همچنین موفق به کسب رتبه دوم در حوزه مدیریت عملکرد در بین سازمان های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان تهران شد.

بانک رفاه در حوزه های ارتقای سلامت اداری از قبیل ارزیابی عملکرد، ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات، کمیته سلامت اداری و نظارت و بازرسی توسط تیمی متشکل از مسئولان و کارشناسان دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد ارزیابی قرار گرفت و موفق به کسب رتبه دوم در استان تهران شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی