رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • جمعه ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
  • الجمعة ۴ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 16 April

بازگشت تدریجی رونق مسکن
رئیس انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران اعلام کرد؛

بازار مسکن جان دوباره ای می گیرد

رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: آمار صدور پروانه های ساختمانی در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۶ رشد داشته که این موضوع زمینه ساز رونق بازار مسکن در سال آینده می شود.

حسن محتشم رئیس انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: آمار صدور پروانه های ساختمانی در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۶ رشد داشته که این موضوع زمینه ساز رونق بازار مسکن در سال آینده می شود. قیمت ها در سال آینده با یک شیب ملایم افزایش می یابد و رکود سه ساله از این بازار رخت می بندد.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان حسن محتشم رئیس انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران  گفت: قیمت ها در سال آینده با یک شیب ملایم افزایش می یابد و رکود سه ساله از این بازار رخت می بندد.
وی در ادامه افزود: عقب ماندگی های بسیاری از لحاظ قیمتی در این بازار وجود دارد که با افزایش قیمت این عقب ماندگی ها جبران می شود.
رئیس انجمن انبوه سازان مسکن استان تهران اظهار داشت: آمارها حاکی از آن است که صدور پروانه های ساختمانی در سال ۹۴ با کاهش روبرو شده و این نشان گر آن است که با کاهش تولید و عرضه در بخش مسکن روبرو هستیم.

محتشم یادآور شد: صدور پروانه های ساختمانی در سال ۹۵ نسبت به سال ۹۴ با افزایش روبرو شده است و تمامی پروانه‌های ساختمانی صادر شده سال ۹۵ در سال ۹۶ به بازار مسکن عرضه شده و در نتیجه بخش مسکن رونق می یابد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی