رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April

نفت در برابر کالا

نماینده تجاری روسیه در ایران؛ آندری لوگانسکی با اشاره به معاملات بین ایران و روسیه گفت: حجم کالاهایی که روسیه به ایران تحت عنوان قرارداد « نفت در برابر کالا » تحویل خواهد داد به ۴۵ میلیارد دلار در سال خواهد رسید.

نماینده تجاری روسیه در ایران؛ آندری لوگانسکی با اشاره به معاملات بین ایران و روسیه گفت: حجم کالاهایی که روسیه به ایران تحت عنوان قرارداد « نفت در برابر کالا » تحویل خواهد داد به ۴۵ میلیارد دلار در سال خواهد رسید.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از مهر به نقل از پایگاه خبری اسپوتنیک، «آندری لوگانسکی» تصریح کرد: تمام هزینه کالاهایی که در قالب این برنامه به ایران تحویل داده می شود می تواند در حال حاضر سالانه ۴۵ میلیارد دلار باشد.

وی ادامه داد: در راستای اجرای قرارداد « نفت در برابر کالا »، قید شده که ۵۰ درصد پرداخت بصورت نقدی  و ۵۰ درصد پرداخت در قالب دریافت نفت ایران به ازای مبادله کالا است.

وی خاطر نشان کرد که ۵۰ درصد از اقلامی که از روسیه به ایران تحویل داده می شود مربوط به کامیون های سنگین و ملزومات راه آهن، اتوبوس و نیز در حوزه صنعت هوایی یعنی تجهیز  فرودگاه های کوچک و هواپیماهای آن است.

در همین حال «الکساندر نواک» چندی پیش اعلام کرد که میزان تحویل نفت از ایران تحت قرار داد «نفت در برابر کالا» به ۵ میلیون تن در سال خواهد رسید.

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی