رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

پروانه اکتشاف

دفتر آمار و فرآوری داده های وزارت صنعت، معدن و تجارت از رشد ۸٫۳ درصدی صدور پروانه اکتشاف معادن طی ۱۰ ماهه امسال خبر داد. به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، بر اساس گزارش دفتر آمار و فرآوری داده های […]

دفتر آمار و فرآوری داده های وزارت صنعت، معدن و تجارت از رشد ۸٫۳ درصدی صدور پروانه اکتشاف معادن طی ۱۰ ماهه امسال خبر داد.
به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، بر اساس گزارش دفتر آمار و فرآوری داده های وزارت صنعت، معدن و تجارت، از ابتدای فروردین تا پایان دی ماه، ۶۱۲ فقره پروانه اکتشاف صادر شد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۵۶۵ فقره بود.

 

همچنین بر اساس این گزارش، ۶۹۷ فقره پروانه بهره برداری معدن صادر شد که نسبت به آمار مدت مشابه سال ۹۴ (۶۲۷ فقره)، ۱۱٫۲ درصد رشد یافت. همچنین، طی این مدت ۴۵۹ فقره گواهی کشف صادر شد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۵۱۰ فقره بود که حاکی از کاهش ۱۰ درصدی آن است.

 

افزایش ۱۰٫۶ درصدی حقوق دولتی معادن

گزارش ۱۰ ماهه دفتر آمار و فرآوری داده های وزارت صنعت، معدن و تجارت از میزان وصول حقوق دولتی معادن حاکیست: طی مدت مذکور، حدود ۳ هزار و ۱۶۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال حقوق دولتی از معادن سراسر کشور وصول شد که در مقایسه با میزان حقوق دولتی وصول شده طی مدت مشابه سال ۹۴ (حدود ۲ هزار و ۸۵۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال)، ۱۰٫۶ درصد افزایش نشان می دهد.

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی