رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

مصرف انرژی
مدیرعامل پيشين سابا خبر داد؛

کاهش ۳ درصدی رشد مصرف انرژی کشور در سال جاری

مدیرعامل پيشين سابا با کاهش میزان رشد مصرف انرژی کشور گفت: رشد مصرف انرژی کشور در ۵ سال گذشته نزدیک به ۵ درصد بوده که امسال به ۲ درصد رسیده است.

مدیرعامل پيشين سابا با کاهش میزان رشد مصرف انرژی کشور گفت: رشد مصرف انرژی کشور در ۵ سال گذشته نزدیک به ۵ درصد بوده که امسال به ۲ درصد رسیده است.
به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس “سیدحسین سجادی” مدیرعامل پيشين سابا در آیین معرفی مدیرعامل ساتبا که با حضور قائم‌مقام وزیر نیرو برگزار شد، با بیان اینکه کارهای ارزشمند این شرکت حاصل فعالیت گروهی است، گفت: فعالیتهایی همچون اخذ جایزهٔ سبز اروپا، طرح فهام، حمایت از طرح و ساخت ترموآکوستیک، همکاری با فرمانداری ورامین درخصوص اجرای پایلوت طرح بهینه‌سازی مصرف انرژی در این شهرستان، همکاری فرهنگی با سرای محلات شهرداری و طرح آموزشی تربیت مربی بهسامان در مدارس آموزش و پرورش از جمله تعدادی از این اقدام‌های مهم این سازمان بوده است.
مدیرعامل سابق سابا با اشاره به کاهش ۳ درصدی رشد مصرف انرژی گفت: رشد مصرف انرژی کشور در ۵ سال گذشته نزدیک به ۵ درصد بوده که امسال به ۲ درصد رسیده است.
سجادی ادامه داد: به غیر از بخش تجاری که رشد مصرف از ۸ درصد به ۹ درصد رسیده است، سایر بخشها نسبت به سالهای گذشته روند بهتری داشته‌اند.

در پایان این مراسم با اهدا و ابلاغ رسمی ازسوی قائم‌مقام وزیر نیرو معارفه و تودیع دکتر “سیدمحمد صادق زاده” به عنوان اولین مدیرعامل سازمان جدیدالتأسیس ساتبا و مهندس “سیدحسین سجادی” به عنوان مشاور معاون انرژی و برق وزارت نیرو منصوب شدند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی