رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


 • دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۰
 • الإثنين ۱۱ ذو القعدة ۱۴۴۲
 • 2021 Monday 21 June

شرکت ولف آلمان

شرکت WOLF آلمان تولید کننده انواع پکیج ها، بویلرهای فولادی چگالشی و غیر چگالشی و هواسازها و هوارسان های ساختمانی و صنعتی و سیستم های کنترلی پیشرفته در سطح جهانی است.

  عنوان شرکت: شرکت WOLF آلمان

  فیلد کاری :  تولید کننده تجهیزات گرمایش، سرمایش و

تهویه مطبوع

  محصولات : بویلرهای فولادی چگالشی و غیر چگالشی و

هواسازها و هوارسان های ساختمانی و صنعتی و سیستم

های کنترلی

 

 

آشنایی با شرکت ولف آلمان


شرکت WOLF آلمان تولید کننده انواع پکیج ها، بویلرهای فولادی چگالشی و غیر چگالشی و هواسازها و هوارسان های ساختمانی و صنعتی و سیستم های کنترلی پیشرفته در سطح جهانی است.

تاریخچه و سوابق شرکت ولف آلمان


کارخانه WOLF آلمان از سال ۱۹۶۳ فعالیت خود را در عرصه تامین تجهیزات بهینه گرمایشی و سرمایشی و تهویه مطبوع آغاز کرد و از همان ابتدا موفق به کسب گواهینامه های معتبر اروپایی و استانداردهای جهانی در زمینه تولید و ساخت انواع بویلرهای فولادی چگالشی و غیر چگالشی و هواسازها و هوارسان های ساختمانی و صنعتی و سیستم های کنترلی پیشرفته گردید که در گذشت سالهای متمادی کیفیت و دانش تولید این محصولات افزایش پیدا کرد .

از مهمترین محصولات این شرکت، هواسازهای مختلف با تکنولوژی های متفاوت تولید است. که در سالیان گذشته به عنوان استراتژیک ترین کالای این شرکت تبدیل شده و حجم بالایی از صادرات و تولیدات این شرکت را به کشورهای مختلف دنیا شامل میگردد. در حال حاضر این شرکت به عنوان بزرگترین تولید کننده هواسازهای تامین بار سرمایشی وگرمایشی، هوای تازه، هواسازهای بیمارستانی و هایژنیک، هواسازهای مجهز به سیستم بازیافت حرارتی با مبدل های متنوع و در ظرفیت های هوادهی مختلف، اگزاست پارکینگ، اگزاست آشپزخانه های صنعتی و آزمایشگاه ها و اگزاست فضاهای صنعتی مختلف، در اروپا بوده و بیشترین حجم صادرات را نسبت به سایر شرکت های اروپایی به آمریکا  و خاورمیانه و آسیا انجام می دهد.

تولید هواساز در ۵ مدل گوناگون مناسب با هر گونه طراحی و ساخت تجهیزات با بالاترین کیفیت و استاندارد تولید قطعات، موجب کاهش چشمگیر استهلاک تجهیزات، افزایش عمر، کاهش هزینه های جاری و تعمیرات و نگهداری سیستم و در نهایت کاهش قابل توجه انرژی مصرفی توسط هواساز می گردد که بر این اساس هواسازهای شرکت WOLF آلمان در بالاترین سطح گرید انرژی دراروپا بوده و به عنوان کم مصرف ترین نوع هواسازها شناخته میشوند.

نگاه به آینده ای سبز و استفاده از حداقل انرژی مصرفی مهمترین هدف تولید محصولات کارخانه WOLF آلمان  در عمر ۵۰ ساله این مجموعه است.

 

 

آشنایی با محصولات شرکت ولف آلمان


شرکت WOLF آلمان انواع پکیج ها، بویلرهای فولادی چگالشی و غیر چگالشی و هواسازها و هوارسان های ساختمانی و صنعتی و سیستم های کنترلی پیشرفته را در سطح جهانی تولید می کند.

  • پکیج
  • بویلرهای فولادی
  • بویلرهای فولادی چگالشی
  • هواساز
  • هوارسان

گالری تصاویر شرکت ولف آلمانتازه های تولیدی شرکت ولف آلمان

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی