رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

دفتر توسعه صادرات
قائم مقام وزیر نیرو در معارفه رئیس مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنعت؛؛

دفتر توسعه صادرات مرکز دیپلماسی وزارت نیرو با کشورهای خارجی است

قائم‌مقام وزیر نیرو با اهدای لوح تقدیر به مهندس «همایون حائری» از خدمات شایسته وی تقدیر و اهدای حکمی به دکتر «حمید رضا تشیعی» وی را به نیابت از وزیر نیرو به عنوان رئیس مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق منصوب کرد.

قائم‌مقام وزیر نیرو با اهدای لوح تقدیر به مهندس «همایون حائری» از خدمات شایسته وی تقدیر و اهدای حکمی به دکتر «حمید رضا تشیعی» وی را به نیابت از وزارت نیرو به عنوان رئیس مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق منصوب کرد.

 

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، مهندس «ستار محمودی» قائم مقام وزیر نیرو صبح امروز (دوشنبه) در آیین تودیع و معارفه مدیر مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق، اظهار داشت: مهندس حائری از چهره‌های خدوم و مجرب در صنعت برق است، اخلاق و تعصب کاری ایشان همواره زبانزد صنعت آب و برق کشور است.

 

وی افزود: مدیریت شبکه تولید برق یک کار حاکمیتی است و حضور مهندس حائری در این جایگاه بیانگر اهمیت خدمات ایشان برای صنعت برق کشور است.
وی تصریح کرد: مهندس تشیعی نیز از همکاران قدیمی ما در صنعت آبفای کشور هستند و از ارتباطات درون و برون سازمانی بسیار خوبی برخوردار هستند که بسیار می‌تواند در انجام مأموریت‌های این مرکز راهگشا باشد.

 

قائم‌مقام وزیر نیرو خاطرنشان کرد: پیش از توافق برجام در این مرکز کمیته ای تخصصی برای مقابله با تحریم‌ها به‌وجود آمد که به نظرم کار بسیار درخشانی بود، اما در دوران پسابرجام و

 

گشایش بین المللی حاصل از آن فضای بسیار خوبی برای تعامل با سایر کشورهای دنیا در این صنعت فرهم آمده است.

 

وی اضافه کرد: امیدواریم این مرکز بتواند با تهیه و تنظیم برنامه‌ها و مقررات مناسب زمینه و بسترهای لازم برای استفاده از این فضا را فراهم کند.

 

محمودی گفت: حمایت و پشتیبانی این مرکز از سایر بخش‌های تخصصی صنعت به‌ویژه در تنظیم قراردادهای بین المللی می‌تواند بسیار کارگشا باشد.

 

وی ادامه داد: مرکز توسعه صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق در واقع مرکز اصلی دیپلماسی وزارت نیرو با کشورهای خارجی است و توسعه یافتگی این بخش می‌تواند توسعه را در سایر بخش‌ها به ارمغان آورد.

 

بر اساس این گزارش، مهندس همایون حائری هم اکنون مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران و مشاور وزیر نیرو در  فناوری‌های نوین مشغول به کار هستند

 

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی