رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

مرجع کاربردی طراحی استخر، سونا و جکوزی توسط مهندس پیمان ابراهیمی ناغانی، مهندس محمد طورچی نگارش شده است و هدف آن ایجاد توانایی لازم جهت طراحی پروژه‌های استخر، سونا و جکوزی در دانش‌پژوهان است.

کتاب مرجع کاربردی طراحی استخر، سونا و جکوزی توسط مهندس پیمان ابراهیمی ناغانی، مهندس محمد طورچی نگارش شده است و هدف آن ایجاد توانایی لازم جهت طراحی پروژه‌های استخر، سونا و جکوزی در دانش‌پژوهان است.

 

   عنوان کتاب مرجع کاربردی طراحی استخر، سونا و جکوزی
   نویسنده مهندس پیمان ابراهیمی ناغانی، مهندس محمد طورچی
   مترجم
   درباره کتاب

کتاب مرجع کاربردی طراحی استخر، سونا و جکوزی:

در قسمتی از مقدمه این کتاب چنین آمده است: استراتژی ما برای نگارش کتاب حاضر این بوده است که کلیه مطالبی را که یک مهندس تاسیسات برای طراحی بخش های مکانیکال استخر نیاز دارد را به مختصرترین وجه ممکن ارایه نماییم.

زیرا تجربه نشان داده است برای عموم، مطالعه کتاب های قطور تاسیسات از حوصله خوانندگان خارج بوده و پیدا کردن یک مطلب در بین چندین صد صفحه، متاسفانه کاری ملال‌آور به حساب می‌آید.

از سویی دیگر از آنجایی که وجود تصاویر مرتبط با متن تاثیر فراوانی در سهولت فهم مطالب دارد، تمام تلاش خود را کردیم تا آنجا که ممکن است تصاویر مناسب را از فضای اینترنت پیدا نموده و در کنار متون مرتبط با آنها قرار دهیم.

در ادامه چنین می‌آید: این کتاب در ۷ فصل تنظیم شده است و هدف آن ایجاد توانایی لازم جهت طراحی پروژه‌های استخر، سونا و جکوزی در دانش‌پژوهان است.

   درباره نویسنده
   منبع ماهنامه فنی و مهندسی تهویه مطبوع
   حجم فایل
   پسورد فایل
برای تهیه کتاب فوق با ماهنامه فنی و مهندسی تهویه و تاسیسات، شماره ۷۷۶۰۳۸۸۳ تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی