رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

تجهیز و بهسازی ۳ مدرسه توسط بوتان

گروه صنعتی بوتان با هدف کمک به ارتقای سطح خدمات آموزشی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و بهداشتی مدارس کشور اقدام به تجهیز و بهسازی سه مدرسه ابتدایی در سطح کشور کرد.

گروه صنعتی بوتان با هدف کمک به ارتقای سطح خدمات آموزشی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و بهداشتی مدارس کشور اقدام به تجهیز و بهسازی سه مدرسه ابتدایی در سطح کشور کرد.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از ایسنا، قاسم مصطفوی مدیر روابط عمومی گروه صنعتی بوتان با بیان این خبر گفت: تجهیز و نوسازی این مدارس در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی بوتان و با هدف فراهم‌کردن شرایط و امکانات لازم برای تحصیل دانش‌آموزان صورت گرفته است.

مدیر روابط عمومی گروه صنعتی بوتان افزود: این مدارس با هماهنگی اداره کل نوسازی مدارس و از روستاهای توابع استان‌های ایلام، آذربایجان‌غربی و خراسان‌رضوی انتخاب شدند که پس از تجهیز و بهسازی، امکان تحصیل بدون دغدغه ۱۲۳ دانش‌آموز مقطع ابتدایی در آنها فراهم شده است.

وی با اشاره به کمپین جدید بوتان با عنوان “#برامون_مهمه” بیان کرد: از اواسط سال جاری بوتان اقدام به راه‌اندازی کمپینی با هدف حفظ و صیانت از محیط زیست و صرفه‌جویی در منابع طبیعی موجود کرد که با استقبال خوبی از سوی کارکنان و مشتریان بوتان مواجه شد.

مصطفوی افزود: استقبال از این کمپین به قدری گسترده بود که توانستیم به جای چاپ سررسید در سال جاری و از محل صرفه‌جویی سایر هزینه‌های اقلام چاپی نوروزی، این مدارس را تجهیز و آماده استفاده کنیم.

مدیر روابط عمومی بوتان گفت: مجموعه‌ای از فعالیت‌های عمرانی اعم از اجرای لوله‌کشی آب، گاز، نقاشی و نیز نصب جدیدترین پکیج‌های شوفاژ دیواری و رادیاتورهای آلومینیومی بوتان در سه مدرسه اجرا و این مدارس به صورت کامل تجهیز شده‌اند.

وی با تاکید بر برنامه‌ریزی‌های دقیق صورت گرفته برای تجهیز این مدارس بیان کرد: پروژه تجهیز این مدارس در ۲۰ روزکاری و با همکاری پیمانکاران ویژه بوتان و نیز پیمانکاران اداره کل نوسازی مدارس استان‌ها انجام شد.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی