رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • الإثنين ۴ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 14 June

چهره سال صنعت ساختمان

شب گذشته برگزیدگان چهارمین جشنواره چهره سال صنعت ساختمان معرفی شده و از آنها تقدیر شد.

به گزارش گروه انرژی ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری تسنیم ؛ شب گذشته مراسم تقدیر از برگزیدگان چهارمین جشنواره چهره سال صنعت ساختمان برگزار شد. پیش از این  شهروندان مدیران مورد نظر خود در بخشهای ساختمانی، عمرانی و مدیریت شهری انتخاب کرده بودند و  بر اساس آراء مردمی علی اصغر مونسان با کسب ۶۶۶۹ رای از مجموع آرا به عنوان چهره سال صنعت ساختمان در گروه «مدیران دولتی» در سال جاری انتخاب شد.

لازم به ذکر است فعالیت مونسان از شهریور سال ۹۲ در سمت رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش آغاز شد.

براساس  این گزارش در دسته شهرداران نیز مهدی جمالی نژاد شهردار اصفهان به عنوان چهره سال صنعت ساختمان در دسته کلانشهرها و مسعود نصرتی قزوینی نژاد شهردار قزوین در دسته شهرها انتخاب شدند.

همچنین در گروه روسای شورای شهر مشتاق احمد ریگی رئیس شورای شهر زاهدان در دسته کلانشهرها و رضا زنگنه رئیس شورای شهر ملایر در دسته شهرها به عنوان چهره صنعت ساختمان سال ۹۵ برگزیده شدند.

گفتنی است، سید کماالدین میر جعفریان مدیرکل راه و شهرسازی ایلام به عنوان چهره صنعت ساختمان در دسته شهرها و علی خاوری مدیر راه و شهرسازی گیلان در دسته کلانشهرها توانستند عنوان چهره صنعت ساختمان سال ۹۵ را در دسته مدیران راه و شهرسازی به خود اختصاص دهند.

علاوه بر این در دسته روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان محمد قنبری رئیس نظام مهندسی ساختمان البرز در دسته کلانشهرها و الهام حیدری رئیس نظام مهندسی ایلام در دسته شهرها به عنوان چهره صنعت ساختمان سال ۹۵ برگزیدند.

بر اساس این گزارش، انتخابات چهره سال صنعت ساختمان کشور هرساله به همت مجتمع رسانه‌ای ساختمان برگزار می‌شود، انتخابی کاملاً رسانه ‏ای است و تمامی مدیران و مسئولان مذکور توسط مخاطبان و شهروندان انتخاب می شوند در  چهارمین دوره این جشنواره که از ۳۰ بهمن ماه آغاز شده بود و تا ساعت ۲۴ سه شنبه ۱۰ اسفند ماه ادامه داشت، شهروندان مدیران مورد نظر خود را در بخشهای ساختمانی، عمرانی و مدیریت شهری انتخاب کردند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی