رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

پژوهشنامه اقتصاد انرژی ایران

پژوهشنامه اقتصاد انرژی ایران یک نشریه با داوری بسته و دو سو ناشناس و با دسترسی آزاد است که از سوی دانشگاه علّامه طباطبائی به عنوان دانشگاه پیشرو در علوم انسانی و اجتماعی در ایران منتشر می شود

پژوهشنامه اقتصاد انرژی ایران یک نشریه با داوری بسته و دو سو ناشناس و با دسترسی آزاد است که از سوی دانشگاه علّامه طباطبائی به عنوان دانشگاه پیشرو در علوم انسانی و اجتماعی در ایران منتشر می شود. این نشریه به منظور فراهم نمودن محیط فکری برای پژوهشگران ملّی و بین المللی با تمرکز بر مباحث اقتصاد انرژی ایران پایه گذاری شده است. این نشریه در پاسخ به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه اقتصاد انرژی ایران انتشار یافته و هدف آن انتشار مقالات با کیفیت که یافته های مرتبط با موضوعات مهم اقتصاد انرژی ایران را گزارش می دهند می باشد.

به منظور دسترسی آسان و جهانی به آخرین یافته های پژوهشی، این نشریه به عنوان یک نشریه دسترسی-آزاد پایه گذاری شده است. با این وجود، نشریه هزینه ای برای بررسی، پردازش، و انتشار مقالات علمی از نویسندگان و یا نهادها و سازمان های پژوهشی طلب نمی کند. تمام مراحل اشاره شده برای چاپ مقاله از سوی انتشارات دانشگاه علّامه طباطبائی پشتیبانی مالی می شود.

نشریه اقتصاد انرژی ایران در دو نسخه چاپی و آنلاین منتشر می شود.

پژوهشنامه اقتصاد انرژی ایران

 

 

اطلاعات پژوهشنامه اقتصاد انرژی ایران


 

ناشر: انتشارات دانشگاه علامه طباطبائی

حوزه  تخصصی: اقتصاد – اقتصاد انرژی

ایمیل مجله:  jiee@atu.ac.ir

ایمیل پشتیبان: atupress@atu.ac.ir

سایت فصلنامه: www.iiesj.ir

 

 

آرشیو مقالات پژوهشنامه اقتصاد انرژی ایران


دوره ۵ (۱۳۹۵)
دوره ۴ (۱۳۹۴)
دوره ۳ (۱۳۹۳)
دوره ۲ (۱۳۹۲)
دوره ۱ (۱۳۹۱)
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی