رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 20 June

انتشار مجله علمی پژوهشی فنی و مهندسی مدرس از سال ۱۳۷۵ با اخذ مجوز های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزار‌‌ت فرهنگ و آموزش عالی به‌صورت مجموعه‌ای از مقالات پژوهشی در زمینه‌‌های مهندسی آغاز شد. در سال ۱۳۸۷ با توجه به سوابق مجله و مصوبه وزارت علوم و پس از انجام مراحل قانونی و تشریفات اداری به‌جای عنوان “مجله فنی مهندسی مدرس- مهندسی مکانیک” این مجله با عنوان جدید “مجله مهندسی مکانیک مدرس” وبه صورت فصلنامه با درجه علمی پژوهشی انتشار یافت.

انتشار مجله علمی پژوهشی فنی و مهندسی مدرس  از سال ۱۳۷۵ با اخذ مجوز های  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزار‌‌ت فرهنگ و آموزش عالی به‌صورت مجموعه‌ای از مقالات پژوهشی در زمینه‌‌های مهندسی آغاز شد.  در سال ۱۳۸۷ با توجه به سوابق مجله و مصوبه وزارت علوم و پس از انجام مراحل قانونی و تشریفات اداری به‌جای عنوان “مجله فنی مهندسی مدرس- مهندسی مکانیک” این مجله با عنوان جدید “مجله مهندسی مکانیک مدرس”  وبه صورت فصلنامه با درجه علمی پژوهشی انتشار یافت.

با استقبال چشمگیر فرهیختگان و اساتید مهندسی مکانیک ایران از کیفیت و دقت و سرعت عمل “مجله مهندسی مکانیک مدرس” انتشار آن از فصلنامه به دوماهنامه و متعاقبا به ماهنامه ارتقاء یافت و افتخار اولین نشریه علمی پژوهشی ماهانه ایران را نصیب خود ساخت. هم اکنون به عنوان مجله ای که بالاترین امتیازها را ارمغان مولفین مقالات با کیفیت خود مینماید، مجله اصلی مقالات منتشره در زمینه های مهندسی مکانیک در ایران است.

این مجله در دوره ۱۶ (سال ۱۳۹۵) تعداد ۵۴۴ مقاله را از میان انبوه مقالات وارده پذیرفته و به چاپ رسانده است. میانگین زمان دریافت تا پذیرش علمی ۵۷ روز و کمترین آن ۴ روز بوده است. میانگین زمان دریافت تا انتشار ۹۷ روز و کمترین آن ۲۰ روز بوده است. میانگین زمان پذیرش تا انتشار ۴۰ روز و کمترین آن ۹ روز بوده است.

علاوه برآن یک مجموعه مقالات کنفرانس با دقت و کیفیت بالا و با ۵۶ عنوان مقاله را به موقع تقدیم جامعه نخبگان مهندسی مکانیک ایران نموده است.

مجله علمی پژوهشی فنی و مهندسی مدرس

.

آرشیو ماهنامه علمی پژوهشی مهندسی مکانیک مدرس


 

دوره ۱۷ (۱۳۹۶)
شماره ۲ (۱۳۹۶)
دوره ۱۶ (۱۳۹۵)
 دوره ۱۵ (۱۳۹۴)
ویژه نامه -۱۳ (۱۳۹۴)
دوره ۱۴ (۱۳۹۳)
 

 دوره ۱۳ (۱۳۹۲)

 

 

 

 

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی