رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 19 April

امضای قرارداد همکاری بوتان و بوش

گروه صنعتی بوتان، قرارداد همکاری استراتژیکی را با بوش منعقد کرد و با امضای این قرارداد، فصل جدیدی از این روابط آغاز خواهد بود.

گروه صنعتی بوتان،  قرارداد همکاری استراتژیکی را با بوش منعقد کرد و با امضای این قرارداد، فصل جدیدی از این روابط آغاز خواهد بود.

به گزارش گروه صنعت تاسیسات ویکی پی جی  با انعقاد این قرارداد، بوتان به صورت انحصاری تولید، فروش و خدمات پس از فروش تمامی محصولات گرمایشی و آب گرم خانگی بوش ترموتکنولوژی را در ایران انجام خواهد داد.

بوتان کار خود را با محصولات گازسوز آغاز کرد و به تدریج، محصولات خانگی مختلفی را به سبد عرضه اضافه کرد.

به تدریج و با توسعه شبکه گاز در ایران، بوتان اولین آبگرمکن های گازی و سپس اولین پکیج های شوفاژ دیواری گازی را به بازار عرضه کردو امروزه از پرطرفدارهای محصولات گرمایشی بازار ایران به شمار می روند.

در سال های اخیر، بوتان با صادرات روزافزون و مستمر به اروپا و آسیا و صادرات بیش از ۴۰۰٫۰۰۰ دستگاه، به نامی شناخته شده در این صنعت در اروپا تبدیل شده است.

بوتان از اسفندماه سال جاری وارد این شراکت استراتژیک با بوش شد.

 اولین حضور بوش در ایران به ۹۳ سال پیش برمیگردد. و از همان زمان و به تدریج، فعالیت های مختلفی را در ایران دنبال کرده است. در ماه مه ۲۰۱۶، شرکت بوش با آگاهی از اهمیت ویژه ی بازار ایران، اقدام به تاسیس یک دفتر در ایران کرده است.

گروه بوش با بیش از ۷۳ میلیارد یورو درآمد فروش و ۳۹۰ هزار کارمند، در ۱۵۰ کشور دنیا حضور دارد.

بخش بوش ترموتکنولوژی که قسمتی از گروه رابرت بوش است، در زمینه های گرمایش، آب گرم خانگی، سرمایش و مدیریت انرژی فعالیت می کند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی