رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
  • السبت ۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Saturday 17 April

واگذاری زمین‌های شهرک صنعتی چهارمحال و بختیاری به سرمایه‌گذاران
مدیرعامل شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری:

واگذاری زمین‌های شهرک صنعتی چهارمحال و بختیاری به سرمایه‌گذاران

مدیرعامل شرکت شهرک‌ صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی با تمامی امکانات زیرساختی در استان چهارمحال و بختیاری آماده واگذاری زمین به منظور سرمایه‌گذاری در بخش صنعت می‌باشند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌ صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی با تمامی امکانات زیرساختی در استان چهارمحال و بختیاری آماده واگذاری زمین به منظور سرمایه‌گذاری در بخش صنعت هستند.

به گزارش گروه صنعت و معدن ویکی پی جی به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، علیرضا شفیع‌زاده صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به بزرگداشت روز ملی آب اظهارداشت: به مناسبت این روز همایشی برگزار شد که مدیریت بحران آب، اتخاذ تدابیر کارآمد مبتنی بر تعامل همگانی، جلب سرمایه‌های اجتماعی در راستای مقاصد تعادل بخشی، تمرکز بر ارتقاء بهره‌وری و اولویت خاص بر حفظ محیط‌زیست از اهداف اصلی این همایش بوده است.

وی افزود: نمایندگی سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد در ایران، کرسی یونسکو در بازیافت آب، شرکت مدیریت منابع آب ایران، شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی و همچنین سازمان حفاظت محیط زیست در اجرای آن مشارکت داشتند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: مدیریت تکنولوژی‌های مدرن در سیستم‌های بازچرخانی آب یکی از شاخص‌های مورد ارزیابی در عملکرد دستگاه‌های دولتی و نهادها بود که در این بخش با اهدای تندیس و لوح همایش، از شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری به عنوان دستگاه برتر دولتی تقدیر شد.

شفیع‌زاده با اشاره به تشریح شاخص‌های مورد بررسی در این همایش خاطرنشان کرد: ایجاد شبکه جمع‌آوری و تصفیه‌خانه فاضلاب، استحصال آب با بهره‌گیری از فن‌آوری روز و استفاده از پساب تصفیه‌خانه فاضلاب در بخش صنعت و فضای سبز در شهرک‌های صنعتی برخوردار، استان چهارمحال و بختیاری از جمله عناوین مورد ارزیابی این شرکت در همایش مذکور بود.

وی گفت: سطح تعامل بخش صنعت با نهادها و تشکل‌های زیست محیطی به منظور نیل به توسعه پایدار  بیش از پیش مداومت یابد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در حال حاضر ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی با تمامی امکانات زیرساختی در استان چهارمحال و بختیاری آماده واگذاری زمین به منظور سرمایه گذاری در بخش صنعت می‌باشند.

بر اساس این گزارش در دومین همایش بزرگداشت روز ملی آب که با حضور جمعی از فعالان اقتصادی و نمایندگان دستگاه‌های دولتی برگزار شد با اهدای تندیس و لوح همایش از شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری به عنوان دستگاه برتر تقدیر شد.
Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی