رفتن به بالا

پایگاه خبری تحلیلی صنعت و تاسیسات


  • دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۲۸ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 10 May

همکاری آلمانی‌ها با ایران ترانسفو

عملیات ساخت کارخانه مشترک دو شرکت ایران ترانسفو و زیمنس با نهایی شدن قرارداد بین ایران ترانسفو و زیمنس در دو ماه آینده آغاز می‌شود.

عملیات ساخت کارخانه مشترک دو شرکت ایران ترانسفو و زیمنس با نهایی شدن قرارداد بین این دو شرکت در دو ماه آینده آغاز می‌شود.

ارسلان فتحی‌پور در نشست خبری با اصحاب رسانه با اعلام این خبر گفت: در سفری که به آلمان داشتیم و بر اساس توافقی که صورت گرفت مقرر شد، محصولات ایران ترانسفو تحت لیسانس این شرکت آلمانی روانه بازارهای داخلی و صادراتی شود.

وی با اشاره به اینکه گروه ایران ترانسفو اصلی‌ترین تولیدکننده و صادرکننده ترانس در صنعت برق ایران و خاورمیانه است، افزود: با انعقاد قرارداد نهایی در مورد تاسیس کارخانه مشترک در پرند محصولات این شرکت رشد قابل‌توجهی خواهد یافت.

فتحی‌پور گفت: این گروه با دارا بودن ۱۶ شرکت تابعه و اشتغال‌زایی ۵هزار نفر به صورت مستقیم و ۲۰ هزارنفر به‌صورت غیرمستقیم، نقش انکارناشدنی در صنعت برق و اقتصاد کشور ایفا می‌کند.

وی چشم‌انداز این شرکت در رسیدن به جمع شرکت‌های برتر دنیا را اعلام کرد و گفت: اهداف استراتژیک ما در شرکت کاهش زمان تولید و قیمت تمام شده محصولات و همچنین توسعه بازارهای صادراتی است و در این راستا طرح تحول ۱۸۰ روزه با سه هدف اصلی در بهبود نقدینگی، توسعه فروش محصول و افزایش صادرات می‌تواند ما را به موفقیت نزدیک کند.

Advertisements

اخبار مرتبط

نظرات

مصاحبه های اختصاصی ویکی پی جی